Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 762: Beyaz Şehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Delinger bebeklikten beridir bunlarlaymış bizimkilerden bile daha ilgi çekici bir tayfa lan resmen bunlar.
Aynen.Tayfa gibi tayfa resmen.Bizimkiler gibi 2 senelik değil.15-20 senelik bir tayfa.Belki daha uzun bir süre.Yemek yedikleri sahnede ortam güzeldi.Gözler Vergo ve Moneti'de aradı ama yoklar.:ehe:

Kısa ve öz iyi söz :D
Law 10 numara da yakışır tayfaya :D
Şimdi böyle diyon da Law vs Luffy konuları uçuşunca pişman olursun.Luffy ondan güçlü olsa da olsa olsa yarım puan fark vardır yahu.Kid'in tayfaya gelmesi gibi bir şey.Acıklı geçmişi var diye tayfaya gelmesi mi lazım.

Şimdi böyle diyon da Law vs Luffy konuları uçuşunca pişman olursun.Luffy ondan güçlü olsa da olsa olsa yarım puan fark vardır yahu.Kid'in tayfaya gelmesi gibi bir şey.Acıklı geçmişi var diye tayfaya gelmesi mi lazım.
ha şöyle ya mantıklı konuşan biri çıktı

Son sayfada he saw me , Beni kurtardın ve sus diyor. Yani orda corazon konuşuyo mu ? Buna kimse değinmemiş.

Oda ne yapacak edecek Luffy'e aldıracak Mingo'yu :/ Bu da Law'dan güçlü yapar Luffy'i. Sorun yok bence. Başka kim gelecek ki zaten ? Sadece acıklı geçmişi var diye değil, tayfayla sağladığı uyum, amaçları farklı olsa da beraber bir düşmana karşı mücadele etmeleri, yeteneğinin hem güç anlamında iyi, hem de komik sahneler için uygun olması, D. lere olan güveni gibi nedenler bence tayfaya gelmesi için yeterli. Bir de üstüne acıklı geçmişi yapıştırdı Oda efendi. Tamam işte :)
Yapmaz.Dof Law'dan da güçlü Luffy'den de.Luffy yenerse gene daha güçlü olduğu için yenmeyecek,mangaka bir kılıf yaratacak işte.Ha Luffy farkını koymuş olacak elbette öyle ya da böyle.Ama totalde dediğim gibi varsa yarım puan fark vardır.İkincisi Law'ın kesişlerinden iplerle korunabiliyor Doffy.Luffy neresi ile korunacak? Muhteşem b.hakisi yok gördüğümüz üzere.Law vurursa biter iş ki vurabilme ihtimali küçük değil.Ben de güçlü adam isterim ama Law'ın Zoro'dan güçlü Luffy ile hemen hemen aynı ayar olması hoşuma gitmiyor.Ne kaptana bu kadar yakın adam isterim ne de sağ koldan güçlü bir üye olsun isterim.Barto iyidir işte.Jinbei de gelir al sana kaymaklı ekmek kadayıfı.

Mangaka da bunları hesaplıyordur diye düşünüyorum.Ben ters köşe bekliyorum Law'ı gösterip başkasını alacak gibi.

Yapmaz.Dof Law'dan da güçlü Luffy'den de.Luffy yenerse gene daha güçlü olduğu için yenmeyecek,mangaka bir kılıf yaratacak işte.Ha Luffy farkını koymuş olacak elbette öyle ya da böyle.Ama totalde dediğim gibi varsa yarım puan fark vardır.İkincisi Law'ın kesişlerinden iplerle korunabiliyor Doffy.Luffy neresi ile korunacak? Muhteşem b.hakisi yok gördüğümüz üzere.Law vurursa biter iş ki vurabilme ihtimali küçük değil.Ben de güçlü adam isterim ama Law'ın Zoro'dan güçlü Luffy ile hemen hemen aynı ayar olması hoşuma gitmiyor.Ne kaptana bu kadar yakın adam isterim ne de sağ koldan güçlü bir üye olsun isterim.Barto iyidir işte.Jinbei de gelir al sana kaymaklı ekmek kadayıfı.

Mangaka da bunları hesaplıyordur diye düşünüyorum.Ben ters köşe bekliyorum Law'ı gösterip başkasını alacak gibi.

Aynen bence doğru mantık :)

Şu gerçek karizma korsan tayfa yok olacak ya ona yanarım.Luffy,sanji,zoro tamam.Nami ve robin de bayan kontenjanından girdi,Diğerleri şuan gözümden düştü.Usopp zati gebersin de neyse.Nereye bağlanacak merak ettim.Ya buffalo haber veremeden corazon dur falan dedi ya da law koştu indirdi.Yoksa dof o an ağzına mıcardı law ın.Law-corazon bağı bir bıçak deliği ile geldi demek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık