Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'da yaralar çizmiş mangaka.Yüz ve boyunda.Baskın olan taraf Issho gözüküyor.Adadaki en güçlü o düşündüğüm gibi.

Mangaka Issho'nun kalçasına Nghhh!!! diye bir inleyiş çiziyor ve bu inlemenin kimden çıktığı belli değil ha. Kendini kandıranın kim olduğu ortada. :)
Vay be ne büyük olay kıçına nghh çizmiş ve kesin İshho'dan çıkıyor.Sabo'nun kesin ezilmişliğinden daha önemli bir detay haklısın.

@Phoneix

Baskın olan taraf değil bildiğin ezmeye başlamış makarasını yapıyor.Hani denizcileri durduracaktın yeğenim falan demeye başlamış :D

İssho > Sabo = Sakazuki > Kuzan bu bölüm netleşti bence. ;)
Hatta en iyi ihtimalle böyle,fuji farkı daha da açabilir.Sabonun meyvede ustalaşmadan üstünlük kurması zor.

Luffy+Law vs Dofly+trebol-sugar.

Yeni şeyler çıkar mı? Tahmin etmek zor ama bu durumda Dof, Luffy'e kalıyor.

Diğer taraftan isshoyu ezikliyodu millet ama amiral ne? ne manaya geliyor kısıtlı durumda olmasına ragmen bize gösteriyor, gostermeye devam edecek, tabii vs bölünmezse.

Mangaka Issho'nun kalçasına Nghhh!!! diye bir inleyiş çiziyor ve bu inlemenin kimden çıktığı belli değil ha. Kendini kandıranın kim olduğu ortada. :)
oo ben Trebol'ü unutmuştum. o da vardı dimi :)

ya neden şu Sabo'yu ezikliyor bazılarınız? adam amiral diye herkesten üstün olacak hali yok. Sabo da üstün demiyorum yanlış da anlaşılmasın. eninde sonunda kim üstün görcez. ama adam devrimciler gibi hükümetin baş belası bir örgütün Dragon'dan sonraki en sağlam adamı. Dragon'dan sonra gelmek ne denli güçlüdür tahmin edin. Dragon'un da tüm amirallerden daha güçlü olmadığını iddia etmek saçmalığın da ötesindedir bence. bu durumda Sabo'nun da en az bir amiral seviyesinde olması tuhaf olmaz. arc sonunu bekleyip görelim. ama şu peşinen kabullenmeyi "x kişisi amiral sonuçta, y kişisinden her türlü gülüdür" söylemlerini bırakın artık. anime serisi bu illa ki birileri bunlardan güçlü olacak yenecek bunları. artık kabullenin.

Sabo'nun boynunda, yanağında, çenesinde, göğsünde karaltı var, Issho'nun da alnının sağ ve sol tarafında karaltı var.
Gördüm daha fazla olan Sabo? Bir de logia la.Doğrudan etkilemiyor yer çekimi.Issho saygıyı hakediyor abi.5 dk önce logiayı yememiş olsa o über b.hakisi yetmezdi Sabo'ya.Çok daha kötüsü olurdu.Ama şu durumda bile baskın olan Issho.Ee olsun da o kadar.Yılların tecrübesi.

Gördüm daha fazla olan Sabo? Bir de logia la.Doğrudan etkilemiyor yer çekimi.Issho saygıyı hakediyor abi.5 dk önce logiayı yememiş olsa o über b.hakisi yetmezdi Sabo'ya.Çok daha kötüsü olurdu.Ama şu durumda bile baskın olan Issho.Ee olsun da o kadar.Yılların tecrübesi.
Orası muallak ama, yer çekimi bir dalga halinde geldiği için belki logiaya hasar veriyordur. Sabo'nun zorlanma nedeni de budur muhtemelen. Yoksa B. Haki ile olmaz o yara bere. Kılıcına b.haki ekleyip vurmaya kalksa çok farklı düzeyde bir hasar oluşur. Demek ki meyve logiaya hasar veriyor ki yara her tarafa eşit dağılmış. Ama buna rağmen pek sıkıntı görmedim ben Sabo'da. Yani durduğu sahnelere bakın bir de Rayleigh vs Kizaru'da Rayleigh'in durduğu sahnelere bakın. Dağlar kadar fark var. Rayleigh perişan vaziyette nefesi başka yerlerinden alıyordu. Burada ise hiç de öyle bir durum yok. Hala eşitler benim gördüğüme göre.

Orası muallak ama, yer çekimi bir dalga halinde geldiği için belki logiaya hasar veriyordur. Sabo'nun zorlanma nedeni de budur muhtemelen. Yoksa B. Haki ile olmaz o yara bere. Kılıcına b.haki ekleyip vurmaya kalksa çok farklı düzeyde bir hasar oluşur. Demek ki meyve logiaya hasar veriyor ki yara her tarafa eşit dağılmış. Ama buna rağmen pek sıkıntı görmedim ben Sabo'da. Yani durduğu sahnelere bakın bir de Rayleigh vs Kizaru'da Rayleigh'in durduğu sahnelere bakın. Dağlar kadar fark var. Rayleigh perişan vaziyette nefesi başka yerlerinden alıyordu. Burada ise hiç de öyle bir durum yok. Hala eşitler benim gördüğüme göre.
Adam belki de görünmez b.haki kalkanıyla hasar verdi.Bilemeyiz çünkü gösterilmedi nasıl oldu bunlar.Ama bana pek mantıklı gelmiyor yer çekiminin ateşe hasar vermesi.Hani ateş buza hasar verir anlarım da buna mantık kuramadım.Benim gördüğümde eşit dövüşüyorlar ama Issho daha baskın bana göre.

edit:Ray gibi kötü değil tabi gencecik adam sonuçta.Dipdiri durumda.Ama amiral gene de baskın.

oo ben Trebol'ü unutmuştum. o da vardı dimi :)

ya neden şu Sabo'yu ezikliyor bazılarınız? adam amiral diye herkesten üstün olacak hali yok. Sabo da üstün demiyorum yanlış da anlaşılmasın. eninde sonunda kim üstün görcez. ama adam devrimciler gibi hükümetin baş belası bir örgütün Dragon'dan sonraki en sağlam adamı. Dragon'dan sonra gelmek ne denli güçlüdür tahmin edin. Dragon'un da tüm amirallerden daha güçlü olmadığını iddia etmek saçmalığın da ötesindedir bence. bu durumda Sabo'nun da en az bir amiral seviyesinde olması tuhaf olmaz. arc sonunu bekleyip görelim. ama şu peşinen kabullenmeyi "x kişisi amiral sonuçta, y kişisinden her türlü gülüdür" söylemlerini bırakın artık. anime serisi bu illa ki birileri bunlardan güçlü olacak yenecek bunları. artık kabullenin.
Dragonun amirallerden güçlü olduğu gibi bir durum yok ortada . Daha hiç görmediğimiz bir adamı amiralden güçlü yaptınız ya pes artık .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık