Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekdüze abicim tekdüze. Adam çıkıp şöyle korsanlar arası bir define mücadelesi çizeceğine, korsanlar vs denizciler arası bir deniz savaşı çizeceğine, ödül avcılarını çizeceğine, devrimcilerin değişik ülkelerde devrim mücadelesini çizeceğine hala mağdur ada kurtarma peşinde, hala ağlak prenses güldürme peşinde.
En azından yaşlarını değiştirse adam, herşey aynı. Diğer dediklerine de katılıyorum, korsan serisi okuyoruz ama yolculukları haricinde gemilerini görmüyoruz. Her savaş adalarda geçiyor, gemi savaşı adına bir şey yok.

Belki Oda'nın çocukluk aşkı 16 yaşındaydı.:)
Tip olarak da böylemiydi acaba. 16 yaşındalar ama sanırsın fizik olarak 25 yaşında. :D

Burgess'i bekleme bence onun adada işi bitti. Cp0 dan çok umutluyum güzel sahneler okutabilirler bize.
Burgess'ı unutacamda bu adam şampiyonluk delisi bir kişi, Sabo bunu alt edince bi kin beslemiş olabilirden yola çıkıyorum ama bende çok fazla iş beklemiyorum açıkçası ama kesinlikle hala bu adada bu salak:D
Cp0, Doftan ayar yedi ya geçmişte bunun etkisi bende çok fazla:D Bir şey beklemek istesem de bekliyemiyorum:ehe: Ama Law biraz onlardan çekiniyor gibi görünüyor umarım çekindiği kadar vardırlar.

teoni

Yarın rebecca ölürse kyros kesin diamenteyi öldürür. Manga bu haftadan sonra durağanlıktan çıkabilir.

Roronoa Zoro

Kyros ne yaptıki ben anlamadım, Dof un kuklasını Apo ve Jeet te kesiyor, boş iş yaparak herkesin ilk 10 sırasına giriyor herif :artiz:

Roronoa Zoro

Onu saymasan bile herifin arenada 4000 kesintisiz galibiyeti var.
Kimleri yendiği önemli ama, Ricky den yara almış , Ricky nin yaşlı halini gördüm genç halindende hayır gelmez

Luffy kurtarmasa Dof tan ciddi ciddi tek yiyordu, ne olduğunun farkında bile değil, hala Dof u indiricem diyip duruyor

Daha öncesindede Dof a saldırırken Sugar dan direk tek yemeside var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık