Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyrosun ülke koruyucularına yeni bir seviye getirdiği bir gerçek. Eski arclarda krallık muhafızları düşman karşısında karıncadan farksızdı Alabastada olsun Fİshman arcta olsun Water 7 da öyle. Kyros bildiğin Dof hariç hepsiyle aşık atabilecek seviyede. Herifler güzel muhafız çıkartmışlar.
Haliyle Yeni Dünya sonuçta birkaç tık yukarı çıkması lazımdı en azından. Bu seviyeye kadar çıkması çok daha iyi.

Samuray ülkesinde daha esaslı muhafız bekliyorum. Umarım beklentim boşa çıkmaz.

Bu arc"taki vs"ler diğer arclara nazaran çok daha şiddetli olacak bence.Dof"un diğer adamları bilmemde Diamante kesin gidici.Vs"ler başlayınca çok şiddetli dövüşler izleyecez.

Bu arc"taki vs"ler diğer arclara nazaran çok daha şiddetli olacak bence.Dof"un diğer adamları bilmemde Diamante kesin gidici.Vs"ler başlayınca çok şiddetli dövüşler izleyecez.
Öyle de olması lazım zaten.Sözde NW için cehennem,son derece acımasız bir yer gibisinden şeyler söylendi.Bu kadar ciddi olaylar yaşanırken ölüm olmaması çok saçma olurdu.

Feci ters köşe olabilir.Diamante öldürür Kyros"u.Rebecca"da çoşup Diamante"yi yener.
rebeca az güçlü olaydı derdim babası ölünce luffy gibi kendinin bir tık üstü adamı yener diye ama gördük ki diamante rebecanın kaç gömlek üstü,yani böyle birşey yapamayacak kadar aciz.
luffynin yanında oturan kişiler yavaş yavaş vs ye tutuşuyor. zoro picaya daldı şimdi kyros diamanteye dalacak,cavendish te trebola dalar. law luffy le dofa mı dalar yoksa karşısına cp0 dan biri ile mi karşılaşır.
bence law,barto,robin vs cp0 olacak ,luffye de dof kalacak. bakalım mangakanın aklında ki vs ler nasıl

Bu forum bende ters etki yaratıyor. Normalde pek haz etmediğim ağlak cıbıldak Rebeccayı yorumları okuduktan sonra bağrıma basasım geldi :confused:

Bölüme gelirsek Pica-Trebol-Diamante üçlüsünden güzel hareketler bekliyorum. Rebecca zaten Diamanteyi yenebilecek bir potansiyele sahipse gelsin bizim tayfaya başımızın üstünde yeri var yani ama görünen o ki şöyle güzelce dayak yedikten sonra Kyross duruma el atacak. Oda-sensei yeşilçam'ı sollayalı zaten çok zaman geçti :cool:

Spoilerde bi resim sadece pek tartışacak bi şey yok gibi.Dof"ta arc sonunda mutlaka ölecekte.Kim öldürür bilemiyorum muhtemelen Kaidou yapacak.Hatta Kaido"yu ilk Dof"u yerken filan görebiliriz.Bu arc bu kadar yücelttiği Dof karakterini anca öyle silebilir.Büyük balık daha küçük balığı yutar hesabı.

Spoilerde bi resim sadece pek tartışacak bi şey yok gibi.Dof"ta arc sonunda mutlaka ölecekte.Kim öldürür bilemiyorum muhtemelen Kaidou yapacak.Hatta Kaido"yu ilk Dof"u yerken filan görebiliriz.Bu arc bu kadar yücelttiği Dof karakterini anca öyle silebilir.Büyük balık daha küçük balığı yutar hesabı.
Öyle bir durumda Doff'a BB'de el koyabilir adamı Burgess orada çünkü öylesine çekip gideceğini sanmıyorum mutlaka birşeye sebeb olacaktır.. ama Kaido'da kalemini kırarsa şaşırmam açıkcası Doff boşuna bu kadar korkmuyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık