Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün adı Kadırgalı Doflamingo olmalıymış. :D
[video=youtube;LV4QHuUTqGc]http://www.youtube.com/watch?v=LV4QHuUTqGc[/video]

bi foruma girip bakayım dedim millet akainu wb yi yener falan yazmaya başlamış komik buldum sadece :) tek kollu shanks geldi adamın hali bu;
[video=youtube;b5WPalSdGeY]http://www.youtube.com/watch?v=b5WPalSdGeY[/video]
Wb yenen adam shanks ı da yenebilmesi gerekmez mi ?

baktım konu nerden nereye atlamış. Sonunda ne olacağını hepimiz biliyoruz. Luffy dofu pataklayacak ama ondan gerisi muamma. Hala karşılaşmalar belirlenmedi. Sanji grubundanda bihaberiz.

Spoiler
DD say again than no one laugh about his family. Trebol try to calm him. Pica’s real body is still here with others executive.
Luffy manage to destroy the stone body and Fujitora destroy some big rock to protect civilians
Zoro make fun of Macvise and Dellinger after another fail attack
DD is totally upset.
35 years ago. Celestial Dragon Donquixote Doflamingo (6 years)

Spoiler
DD say again than no one laugh about his family. Trebol try to calm him. Pica’s real body is still here with others executive.
Luffy manage to destroy the stone body and Fujitora destroy some big rock to protect civilians
Zoro make fun of Macvise and Dellinger after another fail attack
DD is totally upset.
35 years ago. Celestial Dragon Donquixote Doflamingo (6 years)
Türkçesi?

Ya beyler biraz tarafsız bakın.Akainu neden Squardo'dan Wb'yi bıçaklamasını istedi? Bunu bir kendinize sorun.Ve herkes bunuda unutmayın Wb'nin önceliği Ace'i kurtarmak.Ace kurtardıktan sonra adam kendini saldı ben tek siz hepiniz dedi Ace öldükten sonra kayış koptu 2 yumrukta koskoca Akaiunu'u 2 bölümlük uykuya gönderdi.2 yumruk da Akainu diyorum bak :D
Akainu değil Sengoku istedi. Akainu'da Sengoku'dan gelen emri uyguladı. Bu yanlış anlaşılmayı düzeltelim önce. 2 bölümlük uykuya gönderilmiş adam ne hikmetse 2 dakka sonra hiç birşey olmamış gibi WB komutanları, Croco, Jimbei, İvankov kovaladı. Akainu'yu sevmeyebilirsiniz ama hakkını da yemeyin. Adamda hayvani bi güç var siz bunu görmek istemiyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık