Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy kralsın ya hiç gülmediğim kadar güldüm valla son sayfaya :D nasıl dalga geçiyor luffy kırık ya :D fuji ne yapıyor hiç anlamadım ben bu işi

ilginç bir bölüm daha:ehe: usop'un beni yanlız bırakın demesiyle, luffy nin son sayfadaki sözleri bitirdi beni:hhh:

Açtığım konunun neden silindiğini anlamamış olsamda... Bölümü yorumlayalım.

Amiralin olay yerine gelmesini hiç beklemiyordum açıkçası. Sabo ortalardan kaybolmuş gene, kesin olay yerine akıcak ve bizimkileri amiralden kurtaracaktır. Zoro'nun o la bi git tarzı tekmesi çok hoşuma gitti açıkçası. Kafa dede ve diğer 'asıl' tayfayı görmüş olduk oyuncak olan. Maynard ölmemiş, gidip ona buna ağlıyor indirelim abi doffy'i diye :D. Franky, yine çakallıktan çakallık beğeniyor. Acaba onun lazeri kairoseki'ye zarar verebilir mi aklımda ki en büyük soru bu bölüm ile alakalı. Doffy'nin geçmişi ile ilgili bir şeyler öğrendik. Acıların çocuğu olarak katılmış 8 yaşında anne ölmüş, 10 yaşında da babasını öldürmüş manyak. Niye çapulcu gibi çocukluğunun çizildiği anlaşıldı. Bunun asıl kadrosu da anlaşılan ailesi olmuş doffy'nin. Pica'nın sesini çok merak ettim açıkçası, kendine güvenine de hasta oldum. Adam resmen, bırak beni, amiral/denizciler/devrimciler/hasır şapka... hepsine dalayım abi dedi :D. Bölüm adı neticesi ile zoro-fanları mutlu olsun. Pica diğer adamlardan ayrılıp en güçlü olduğunu ortaya çıkarmış oldu. Aylar önceden yaptığım tartışmalar anlam kazanmış oldu bu olay sayesinde. Doffy yanında bütün ordusu ile duruyor. Şu olay bi kapansın, amirali de alacağını açık açık ilan etti. Blöf mü yapıyor acaba diye düşündüm önce ama iti ite kırdırıp, yorulmuş/yaralanmış amirali alıcaktır şeklinde bir mantık kurduğum için aklımda alabilir belki de demeden geçemedim. Law hala tsundere olarak takıldığı gözüküyor :D. Şu adamın anahtarı nasul bulunacak da kurtulcak bu adam hala çözmüş değilim orayı. Aklıma da nami'den başka bir seçenek gelmiyor (anahtarı çalardı) ama kendisinin nerelerde olduğu bile belli değil o yüzden o ihtimalde çürümüş oldu. Robin tarafı direk doffy'nin yanına dalıcaklar ama luffy-zoro ve law olay yerinde olmadıkları için katliam çıkıcak orada. Tayfasını öyle gören luffy'den de çıldırıcı bir güç patlaması bekleniyor okuyucular tarafından. Kısaca güzel bölümdü, ama oda yine gösterip elletmedi. Gelicek bölümleri bekliyoruz işte :D

Edit: Luffy'nin trollüğüne de diyecek bir şey bulamıyorum açıkçası. Sesli güldüm yeminle :hhh:

trojen

Kısacası Oda yine bizi olayın etrafında gezdiriyor. Halen olaya dalamadılar. eşleşmeler olmadı. İstermisin arada Dof'un geçmişine direk girelim sonra Amiralin falan böylece olay uzasında uzasın :)

Ama gidişat onu gösteriyor. Haftaya da adam akıllı bişey olmaz sonra muhtemelen Sanji ve Nami tarafına geçeriz. Sonra perilerin tarafına böylelikle 2-3 hafta da bir ara vermekle anca 2015'te kavga başlar...

Ahahah Luffy ne güldü ya bekledim resmen bunu da bu bölüm geleceğini düşünmemiştim :D Amiralin karşısına Sabo çıkacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık