Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

746: En Büyüklerin Rekabeti - Yeni Dünya'nın Öfkeli Canavarları! [Dressrosa Ark Final]

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kral

Ek olarak Dof'un D. klanı hakkında bahsettikleri de var. Hala yaşıyorlar ve bir yerde zamanlarının gelmesini mi bekliyorlar acaba? Dof da merak ediyordu ne zaman ortaya çıkacaklar diye. Bölümün en ilgi çekici kısmı buydu benim için.
Öyle bir şey olsa çok epik müthiş bir şey olurdu

Kendi kalelerindeydi o zaman. Denizde ya da yeni dünyada bi yonkounun alanına girip saldırsalar onlar da aynı hezimeti yaşayabilir.
Dof da iyi ağladı bu arada. Fuji abi yardım etmedi Luffy hep vurdu bana falan. :)
Fuji denizcilerin en büyük düşmanı, adalet terazisini kör kadın tutar ama bu tam kör, adalet duygusu yok.

Roger den sonra kimsenin kk olamamsi da açıklığa kavuştu. Wb, kk lige giden yolu kapamis. Kimse de cesaret edip de bir şey yapamamis.

Dof un demesine gore wb gittikten sonra kk lige en yakin kişi ise kaido. Wb gidince kaido nun önü açılmış

MDL_Roronoa

Yalnız Tsuru'da gram korku yok, yüzünden belli buruşuk teyzenin. BM gelse elinde şöyle bir silkeler ipe asar gibi bakıyor. TEYZE GİBİ TEYZE BEE

karolla

Dof karni acikan ve tasmasi kopan diyerek kimleri dizginledigini gösterdi. Bigmom ve kaidou.

Çok İyi. :)

Kaku mangada yoktu. Lucci'nin konuştuğu kişi gösterilmemişti yanılmıyorsam. Ve Doflamingo gerçekten büyük adam. Bu denizleri yöneten donanmadır demiyordu ama. Denizciler bu denizi yönetebilir mi diyordu mangada. Yani çeviri öyle en azından. :)

Bunlara rağmen bölüm çok çok güzeldi. Jack olsun, Dof'un konuşması olsun, ödüller olsun zaten mangada da güzel olan bölüm burada daha da bir güzelleşmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık