Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

746: En Büyüklerin Rekabeti - Yeni Dünya'nın Öfkeli Canavarları! [Dressrosa Ark Final]

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiden animede filler niyetine mangadaki kapak hikayeleri yaparlardı.Filler yerine tercih ederdim acıkca gercı one piece filler pek uzun surmuyo

Buraya yazayım ilk düşecek yonkou bile bu kadar etki yapmayacak.
@Millennium Wizard 17. dk
http://www.korediziizle2.com/one-piece-733-bolum-izle.html

@Carpe Diem
Bu videolar yalan mı söylüyor?
O beğenmediğin Fujiye ahlar vahlar edip bana yardım etmedi diye ağladı Dof bu bölümde biliyorsun değil mi? Tsurunun Dofa dediği gibi acınacak laflar etmek, eğer demek faydasız. Tek gerçek Luffy'nin galip olarak yoluna devam etmesi ve Dofun İD'da elleri kelepçeli olarak yatması olacak.
Yarın öbür gün Luffy yine İD basarsa belki acır çıkarır işte.

O beğenmediğin Fujiye ahlar vahlar edip bana yardım etmedi diye ağladı Dof bu bölümde biliyorsun değil mi? Tsurunun Dofa dediği gibi acınacak laflar etmek, eğer demek faydasız. Tek gerçek Luffy'nin galip olarak yoluna devam etmesi ve Dofun İD'da elleri kelepçeli olarak yatması olacak.
Yarın öbür gün Luffy yine İD basarsa belki acır çıkarır işte.
Önemli olan kazanmak ise ve nasıl kazandığına bakılmıyorsa haklısın kaybetti. Wb gibi kaçmadan herkese meydan okuyacak bir adam çıktı uzun zaman sonra. İD'ye nereye giriyor, yakında gorsei ile çay içerken görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık