Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncaklar insana dönüşünce Fujitoro'ya iş çıktı demiştik o şekilde Oda ayarladı onu , o onlarla ilgilenirken bizimkielr savaşır demiştik ama işler değişti/kızıştı . Luffy ve çevresindekiler tekrardan düştü diğer arc'lar gibi ve savaşa "biraz" sonrada katılacaklarmış gibi.

Adada'ki Ussopp ya da Mugiwara tayfası tarafından kurtarılan o büyük korsanların tepkisi ne olacak acaba ? Tamam herkesi öldürün dedi Dof ama onların Ussopp'a(mugiwaralara) minnet boçları var kendileri söylüyordu .

Zoro gene kayboldu .. Pica'yı bulana kadar işimiz iş . Bence o istem dışı ulaşacak Pica'ya . Pica'nın adada yaptığı hareketlenmelerle yanlışlıkla oraya gelecek başka türlü bulamaz. Aklıma şöyle bir soru geldi ayrıca benim . Zoro Shaobody'ye ilk gelen kişiydi . O zamanacaba kaç ay önceden çıktı yola ? Çok önceden çıktıysa eğitimini 2Y boyunca almadı . Oraya gelene kadar birilerini kestiyse para ödülü artmış mıdır ? Bunlar da sorulabilecek güzel sorular 745'i okuduktan sonra

Robin çok tepkisiz . Acaba Dragon hakkında neler neler biliyordur o daha .

Luffy ve çevresindekiler ayrılırlar mı ? Monet sayesinde halka zarar verenleri rahatça görebilirler . Kyros ve o dönüp halkı kurtarmaya gidebilir belkide . Law'ı hali kalmamış ama Law'da Luffy'i yönlendirp tekrar Dof'a ulaştırtabilir . Kim bilir ..

Bilmiyorum kaç bölüm oldu ama Sanji ve çevresi ile Big Mom durumu ne alemde . Onlar kafesin dışında mı kaldı burası da önemli .

Kafes kılıç darbeleriyle veya alevle açılabilir mi bu da güzel bir soru .

Nami'nin atmosferde oluşturduğu basınç ve hava değişikleri sayesinde o kafesi rahatlıkla kullanabilemez mi? Demek istediğim şimşek çarptırabilir mi o kadar büyük ölçekli . Benim açıkçası net bir fikrim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık