Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof milleti biçmeye başladı.Issho en başında hümanist bir kişilik olarak yansıtılmış bir adamken şimdi bön bön bakması hoş değil belki Dof'a dalar diyeceğim ama ne mümkün klasiğin dışına çıkılması.Dof vs Luffy olacak diye amiral cidden kör oldu.

Dof'un yumruk atma olayı da saçma.Sok teli işte.Hoş kanca girmiş bu adama telle de ölmez ama sen sok kardeşim.Adam senin kıçını tekmeleme niyetinde,Ph'deki sadı yok etmişler,smile üreten bilim adamını ele geçirmişler,adamın kardeşi meyveni mideye indirmiş.Adamın tayfasından biri Sugar'ın bayılmasına,oyuncakların insan olup sağa sola saldırmasına,fabrikana saldırmasına sebep olmuş.Sok teli gebermeye çalış işte.Sözde küçümsemeyecekti.Oda gene aynı boss profilini işliyor.Hep küçümseme hep küçümseme.Bu sefer değişiklik olsun diye küçümsemeyeceğim dedirtti Dof'a.Ama pratik gene aynı.Diamante'nin arenada işi halledeceğini düşünmesi,ipi sokup gebertmeye çalışmak yerine yumruk atması vs.

Dof'un meyvesi bunları nasıl yapabiliyor çok merak etmeye başladım.Adam görmeden herkesi kontrol ediyor.
Kendi kopyasını yapıyor ve bu kopyada konuşabiliyor.Bunlar ilginç şeyler.

Dofly'i öldürmek birdcage için kısa yol olacağı için oda'nın olayları daha fazla uzatmayacağını düşünüyorum. Bu arc yeterince sıkmıştı zaten.

Dofly'i öldürmek birdcage için kısa yol olacağı için oda'nın olayları daha fazla uzatmayacağını düşünüyorum. Bu arc yeterince sıkmıştı zaten.
Admin e muhalefet olunmaz ama :D Adam seri boyunca kaç kişi öldürmüşki dof öldürsün bence dofuda öldürmez bide adam tam heyecena başladı herkesin beklediği kısım o yüzden bu bölümleri de biraz uzatacak gibime geliyor.

La ne yumrukmuş birilerini ezik yapar yada birilerini bu ne lan dedirtir bi karar verin lütfen.
Hala aynı senaryo diyorsunuz la gitti bacaksızın teki Dofun kafayı kesti Luffy daha Dofla göz göze gelmeden ne yapsın Luffy boston korkuluğu gibi beklesin mi bunu zaten yapmadı mı diğer arc? Vergoyu Luffy aldıda haberimiz mi yok? Daha olayın başındayız amiral ne yapıyor bu kör mü diyoruz bi bizmillah ya gerçekten Amiral öyle bakacak Luffy de Dofu alacak sonra bu kuş kafesi yok mu olacak sanıyorsunuz? Eleştirin hiç bir şey demeye hakkım yok ama cidden eleştirin:)

bana kalırsa bu bölümde dof kimseden korkusu olmadığını gösterdi. o adada amiral varmış devrimci varmış umrunda olmadı herkesi kafese koydu ya beni ya onları öldürün dedi. dof kesinlikle küçümsenecek adam değil. ada da amiral ve sabo olmasa olağan bi durum olurdu ama onların olması işleri çok değiştiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık