Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Birdcage meselesi şöyle birşey olabilir.

Dof'u çok sinirlendirdikleri için yapar yapar.:)

Edit:Resident Evil'deki lazer teknolojisi.Adamı bir sürü dilime ayırıyordu.Dof'ta bu mantığı o iplerle o odanın içerisine uygulayabilir.

Diamante kendini "dalgalandırmış" galiba.
tüyler ve yandaki karo simgesi hmm sudan nası kurtuldu acaba kendini dalgalandırınca rüzgarda uçma gibi bişey yapabilirmi acep bu dofun tayfasıda sky pirates gibi :D

Sabonun da 2. adam olmasına şaşırdım 1. kim acaba? iva ve kuma yoklar zaten

Birdcage meselesi şöyle birşey olabilir.

Dof'u çok sinirlendirdikleri için yapar yapar.:)
izlemeyenler de var bi açıklasanız güzel olur nasıl işliyor bu şey:)

Usopp = Buggy :)

bende üzüldüm açıkcası böyle meyve boşa gitmiş gibi geliyor sanki tayfadan birinin olmalıydı :(

bir de şu sayfadaki sol üst köşede duran yılanımsı şey kim yada ne acaba diamente mi yoksa sunucu mu
Solda Diamante, sağda Burgess çizilmiş. Aynı karenin büyültülmüşü bir alt karede de yer alıyor.

Sabonun yemesine niye üzülüyorsun :/ Abisine gitti işte meyve :T
Usoppu mu yeseydi ? :/ Hakkını verecek biri yedi ne güzel. :W
Sanji vardı başta benim için hadi o olmadı Rebacca vardı sırada @Smoker bir görsel paylaşmıştı Rebaccaya ait o bana olacak gibi geliyordu Anında yedi anında hiç mi beklemez insan, önce bir düşün taşın dimi:( Zaten bildiğin süt çocuğu la bu, tipe bak:D

İşte bu yahu :) o hayati yapmadı.Akıllı ol oda...

Birdcage olayı bence ya kendi meyvesiyle yapacağı iplikten bir kafesi olacak yada aynı marinefordda kurdukları tuzak gibi adada duvar gibi bir kafes yükselecek.Tabii picanın yardımlarıyla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık