Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

739: En Güçlü Yaratık! Dört İmparatordan Biri, Canavarlar Kralı Kaido!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    82
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence zou kısmı çok güzel yapılmış. Bir an kendimi strong world izliyor sandım. Ayrıca Luffg g4 ile kaidouya vursa sızlatır diyenler özellikle izlesin :D
Aynen. G4 kadar boş beleş bi teknik yok. Gücünü bilmrm kaç kat katlasa da boş bulduğu Kaidou'ya vursa anca gıdıklar.

Mangada olmayan şeyleri dikkate mi alıyoruz hayırdır?
Kidd 1000 defa karşılaşsa korkmaz kimseden o karakterde biri değil. Korksa zaten bu işlere girmez.

Ayrıca çok iyi veren arkadaşlar. Zevksizsiniz!!!! 5 sene önce yapılsa bu sahne 100000000000 kat daha epik olurdu. Toei gene işin içine etmiş.
İzlemeden çok iyi dedim pişmanım :D

Bence zou kısmı çok güzel yapılmış. Bir an kendimi strong world izliyor sandım. Ayrıca Luffg g4 ile kaidouya vursa sızlatır diyenler özellikle izlesin :D
Ne alaka?

Ne gördün de bu kanıya varıyorsun? Ekstra sana özel 10 dakikalık bölüm mü verdiler?
Aynen. G4 kadar boş beleş bi teknik yok. Gücünü bilmrm kaç kat katlasa da boş bulduğu Kaidou'ya vursa anca gıdıklar.
Haydaaaaaaaaaaa. Üzdün. :(

Çizimlerde aşırı saçmalamamışlar diye orta verdim de Kaido sahnesi cidden fiyasko. Epik sahne böyle mi harcanır be. :(

Mangada olmayan şeyleri dikkate mi alıyoruz hayırdır?
Kidd 1000 defa karşılaşsa korkmaz kimseden o karakterde biri değil. Korksa zaten bu işlere girmez.

Ayrıca çok iyi veren arkadaşlar. Zevksizsiniz!!!! 5 sene önce yapılsa bu sahne 100000000000 kat daha epik olurdu. Toei gene işin içine etmiş.
Bğenmediğin, eksi yönlerini söylesene bölümün. Cidden merak ettin henüz izlemedim ben.

Bğenmediğin, eksi yönlerini söylesene bölümün. Cidden merak ettin henüz izlemedim ben.
Müzikler tırt.
Çaylakların tepkileri saçma. Korkak gibi çizilmiş hepsi. Yahu Yonkou'yu ve tüm tayfasını indirmek için toplanan adamlar tir tir titrer mi tek bir yonkou karşısında?
Kaido'nun tavırları yapmacık gözüküyor. Garip garip tavırlarda.
Ve girişi epik olmamış. Mangadaki epikliği iyi yansıtamamışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık