Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

739: En Güçlü Yaratık! Dört İmparatordan Biri, Canavarlar Kralı Kaido!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    82
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

hahahaha kid'in geri vitese gel. :D Büyücü abimiz de kız gibi bakıyor :D

Dof niye yandım anam demedi? Adam 1 saate yakın G4 ile dövüştü. G4 süresi daha dofu indirmeye yetmiyor.
Oda akıllı adam. Sinyalini verdi bunun. Kaido yere düştüğünde oluşan kratercik ve "başım ağrıdı" demesi ile Dof'un yerin dibine girdiğinde oluşan devasa krater arasında dağlar kadar fark var. Oradan düşmeyle başı ağrayan adam kkg yerse ne olacağını sandın?

@Monkey D. Luffy Yalan mı? G4 balon bi teknik

İlki hariç diğerleri normal. Daha Kaidou olduğunu bilmiyorlardı bir saldırı falan sanıyorlardı büyük ihtimalle. Hem daha bi kaç saat? gün? önce yemekte Hasırşapka ve Law Kaidou'ya dalacak diye andıklarından ve şimdi karşılarında görünce şaşırmışlar.
he ya balon gibi oluyo ya zaten luffyde :D seken top oluyo :D

Mangada olmayan şeyleri dikkate mi alıyoruz hayırdır?
Kidd 1000 defa karşılaşsa korkmaz kimseden o karakterde biri değil. Korksa zaten bu işlere girmez.

Ayrıca çok iyi veren arkadaşlar. Zevksizsiniz!!!! 5 sene önce yapılsa bu sahne 100000000000 kat daha epik olurdu. Toei gene işin içine etmiş.
Kidd'le uzun süredir arkadaşsınız sanırım ? Karşına seni böcek gibi ezebilecek, 20-25 metre civarı bir azman çıkarsa ve bu hiç beklemediğin bir zamanda olursa şaşırman ve şoke olman normal. Yadırgamıyorum ben Kidd'i. Mangada soğuk terler döküyorlar zaten. Bu kadar içerleme bence.

Ben sana neden çok kötüye verdin zevksiz diyor muyum ? Ayıp :(

Kidd'le uzun süredir arkadaşsınız sanırım ? Karşına seni böcek gibi ezebilecek, 20-25 metre civarı bir azman çıkarsa ve bu hiç beklemediğin bir zamanda olursa şaşırman ve şoke olman normal. Yadırgamıyorum ben Kidd'i. Mangada soğuk terler döküyorlar zaten. Bu kadar içerleme bence.

Ben sana neden çok kötüye verdin zevksiz diyor muyum ? Ayıp :(
Mangadaki ile animedeki aynı şey değil. Derdim bu.

Bu sahnede birşey fark ettiniz mi? :))) kyrosun yürüyüşü gibi mesela. Bu adama bacak mı takıldı benim mi haberim yok 0_o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık