Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

736: Şok Dalgası Yayılıyor! En Kötü Nesil Harekete Geçer!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    55
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış hatırlamıyosam Akainu mangada gorosei'ye kutsal sevgi adına siz moruklar diye hitap ediyodu keşke öyle çevirselermiş :/ Bölüm genel olarak iyiydi. Mangada olmayan kısımları göstermelerine şaşırdım. Sabo'nun Kuma ile antreman yapması vb. Akainu'yu daha iyi çizebilirlermiş.
Neyse böyle devam etmeleri dileğiyle :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben mi yanlış anladım yoksa Doflamingonun kaç yıl önce ope ope meyvesini adamdan alırken o öldürdüğü kişi drakenin babasımıymıs ben mi yanlış anladım.

GAMBIT

uzun süre sonra ilk defa animeden eski tadı aldım. inşallah böyle devam eder şu fillerlar biraz uzun sürse bari.

MDL_Roronoa

akainu yeni kıyafeti içinde garpa benzemiş.
Net adam aga, kimseye eyvallahı yok.

La çizimleri yine ayni dandiklikteydi birkac sahne dışında özenmemişler. Ama muziklerde eski müzikleri falan kullanmışlar sahnelere iyi oturmuş. Haberlerin yayilisinda ve Fuji vs Saka da müzikler cuk oturmuş hayliyle buda güzel olmuş.

La çizimleri yine ayni dandiklikteydi birkac sahne dışında özenmemişler. Ama muziklerde eski müzikleri falan kullanmışlar sahnelere iyi oturmuş. Haberlerin yayilisinda ve Fuji vs Saka da müzikler cuk oturmuş hayliyle buda güzel olmuş.
Çizimler çok daha iyiydi ya bence. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık