Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

730: Mucizevi Gözyaşları! Mansherry'nin Savaşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    28
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sırf Haki ile yapmamıştır, ama Haki'siz de olacağını zannetmiyorum, kesme atmak ile şok dalgası çıkarmak farklı, Lucci Rokugan saldırısı ile arasında baya bir fark var bunun, Lucci o kadar teknik öğrendim de bunu yapabiliyorum diyordu, ama o bile bina yıkamazdı, Burgess 3 tane binayı kolunu sallayarak yıkıyor.
Dressrosa'daki binaları yıkamayan yok zaten. Cüceler yeri yumruklayarak yıkıyorlar. Hain Doflamingo kesin ucuza gelsin diye pis bi müteahhit tutmuş, kesin kumsaldan almışlardır kumu da :S Ondan Dressrosa'nın kumsalı yok :eek: Doflamingo bile sürüklenerek yıkıyor onlarcasını. Neyse hakili hakisiz benim için farketmez. Gösterilirse he derim sorun etmem. Fakat ben bi kanıt olmadığı için şimdilik sıcak bakmıyorum hakinin bu tür mesafe kateden saldırılara eklenebildiğine.

MDL_Roronoa

bu kız gözzyaşlarını luffyy ye akıtsaydı, luffy o 1-2 dakikada dofu indirip tekrar baygın baygın takılırdı. Boşuna insanlar yaralanmazdı, 10 dakika zıbırtısı da olmazdı la.

karolla

Hakisi taşıyorsa acaba hakiyi iyi kontrol edemediğinden mi yoksa çok fazla olduğundan mı? ;)
Bence kontrol edemiyor o yüzden taşırıyor. :p
Ben taşma olduğunu düşünmüyorum ama taşıyorsa da bu fazlalıktandır. Zira zoronon uzman olduğu alan bu. Ayrıca mihawk ona hakiyi doğru düzgün öğrenmeden içkiyi yasakladı. Ki mangada 1 yerde taşma gibi bir efekt varken diğer yerlerde mesela tellerde düm düz duruyor. Bence sadece kılıca hakisini yaydığını gösterme efekti o.

Dressrosa'daki binaları yıkamayan yok zaten. Cüceler yeri yumruklayarak yıkıyorlar. Hain Doflamingo kesin ucuza gelsin diye pis bi müteahhit tutmuş, kesin kumsaldan almışlardır kumu da :S Ondan Dressrosa'nın kumsalı yok :eek: Doflamingo bile sürüklenerek yıkıyor onlarcasını. Neyse hakili hakisiz benim için farketmez. Gösterilirse he derim sorun etmem. Fakat ben bi kanıt olmadığı için şimdilik sıcak bakmıyorum hakinin bu tür mesafe kateden saldırılara eklenebildiğine.
Riku ailesi bin yıldır yatmış, Donquixote ailesinin yaptırdıklarıyla yaşamışlar yıllarca. Rikular sadece yemişler. Dofy geri gelince kişi başı düşen milli geliri artırmış. Halkın yarısı oyuncak olunca kafadan ikiye katlamış. Adam çalışıyor herşeyi de ama hakkını yeme.:p
Ben taşma olduğunu düşünmüyorum ama taşıyorsa da bu fazlalıktandır. Zira zoronon uzman olduğu alan bu. Ayrıca mihawk ona hakiyi doğru düzgün öğrenmeden içkiyi yasakladı. Ki mangada 1 yerde taşma gibi bir efekt varken diğer yerlerde mesela tellerde düm düz duruyor. Bence sadece kılıca hakisini yaydığını gösterme efekti o.
Zoro'nun hakisi taşmayacak da kimin taşacak? Daha gözünü açmadı bile.

Riku ailesi bin yıldır yatmış, Donquixote ailesinin yaptırdıklarıyla yaşamışlar yıllarca. Rikular sadece yemişler. Dofy geri gelince kişi başı düşen milli geliri artırmış. Halkın yarısı oyuncak olunca kafadan ikiye katlamış. Adam çalışıyor herşeyi de ama hakkını yeme.:p

Evet kişiler oyuncak olup masrafsız köle gibi çalışınca diğer kişilerin başına düşen milli gelir artar :D

Roronoa Zoro

Luffynin taşabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık