Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

730: Mucizevi Gözyaşları! Mansherry'nin Savaşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    28
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Anlaşılan yeni dünyada kime el atsan hakiye çarpmış gibi olacaksın. Şöyle tayfaya yeni dünyanın etinden sütünden faydalanmış bir ekreba gelse de görsek.

Roronoa Zoro

Bi yerde okumustum animeyi yapan sirket degismisti acaba yalanmiydi.

Tek animeci ben kaldım, adamlar ortanın altı bölüm yapmıyor. Bende seni takipteyim her kötü anime oyun için mangaya -3 puan katacağım, tabi kendi değerlendirmemde.
Ben yapan şirketi eleştiriyorum. Sen niye mangayı benim üzerimden eleştirme gereği duyuyorsun :S Ben mi çiziyorum bu gubidik şeyi?

Senbonzakura

Sabo ve Burgess kapışması güzeldi ama duygusala bağlamadan, lanet on dakikayı on bölüme yaymadan güzelce geçse ne güzel olurdu be. Çocuğumla izleyecem diziyi yakında :mincika:

Haki taşmasının fazladan güç ile bir alakası bulunmuyor, insanlar elindeki kılıca, tabancaya, oka, ona buna Haki yüklemiyorlar mı ? Haki'nin taşmasıda normal bir şey bu durumda. Burgess kolundaki zırha bile Haki ekleyip, kolundaki fiziksel gücün kinetik enerjisi ile bina yıkıyor, seride böyle şeyler normal.

Haki taşmasının fazladan güç ile bir alakası bulunmuyor, insanlar elindeki kılıca, tabancaya, oka, ona buna Haki yüklemiyorlar mı ? Haki'nin taşmasıda normal bir şey bu durumda. Burgess kolundaki zırha bile Haki ekleyip, kolundaki fiziksel gücün kinetik enerjisi ile bina yıkıyor, seride böyle şeyler normal.
Kimse nesnelere haki yüklenmesine birşey demiyor ama bu nedir ya :S Yüklerken tamam çıktı o ahtapot gibi kollar ama uzatmanın ne anlamı var.

Burgess'in onu haki ile yaptığının bir kanıtı yok. Tekme ile bina kesiliyor, rankyaku. Mesafeler kat eden ve etkisini yitirmeyen yumruklar yani king punch. Patlayan, şok dalgası falan veren yumruklar var. Kullanılan kılıcın boyutundan büyük kesişler var slashlar var var oğlu var ki bunlar meyvesiz ve hakisiz gösterilmiş teknikler.

Roronoa Zoro

O zaman bu şirket parayı bulunca mecburlar nasıl diyerekten animeyi bu hale getirdiler.

Burgess'in onu haki ile yaptığının bir kanıtı yok. Tekme ile bina kesiliyor, rankyaku. Mesafeler kat eden ve etkisini yitirmeyen yumruklar yani king punch. Patlayan, şok dalgası falan veren yumruklar var. Kullanılan kılıcın boyutundan büyük kesişler var slashlar var var oğlu var ki bunlar meyvesiz ve hakisiz gösterilmiş teknikler.
Sırf Haki ile yapmamıştır, ama Haki'siz de olacağını zannetmiyorum, kesme atmak ile şok dalgası çıkarmak farklı, Lucci Rokugan saldırısı ile arasında baya bir fark var bunun, Lucci o kadar teknik öğrendim de bunu yapabiliyorum diyordu, ama o bile bina yıkamazdı, Burgess 3 tane binayı kolunu sallayarak yıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık