Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

719: Havadaki Belirleyici Mücadele! Zoro'nun Gizli Özel Tekniği Patlar!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu bölümü bile heba ediyorsanız ne işe yararsınız ki siz? Havada leylek gibi süzülmesi, Pica'nın eli taş kesilmiş gibi bir türlü inmemesi, Zoro'nun kılıçlarının Star Wars evreninden fırlaması vb... Beş para etmez.

Gravity

Çizimleri beğenmedi ben de. Dikey kesiş çok kötü. Kolu dilimlere ayırdığı sahne çok kötü. Zoronun koka kaplı kılıçlarının çevresindeki aura efekti çok kötü. Korkarım bundan sonra hep böyle göreceğiz :( Ha ileride açıklanırsa zoro aurasını da kılıçlarına yayıyor, öldürme arzusunu kılıçlarına gönderiyor diye eyvallah derim. Ben ilk kesişi sevdim ama ses efekti iyiydi.

Bu burada dursun:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece resimlerini gördüm. İnsanlar her hafta izliyor mu bunu gerçekten:S Flashbackleri de yeniden çizip haşat etmişler gibi.

Büyük savaş gelmeden umarım şu anime düzelir diğer bölümlere göre çok iyiydi ama yine de büyük savaş olduğu zaman keyifle izlemek istiyorum şahsen

Aslında bütün bölüm fb doldurup kesme sahnesini mangadaki gibi aralıksız verseler daha iyi olurmuş.Hangi mantıkla yapmışlar meçhul, kesme sahnesini ben animede 30 saniyeden fazla izlemeyiz diye düşünüyordum çünkü onu gerektiriyordu.Manga okurken öyle canlandırmıştım ve bayağı etkileyici olmuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık