Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 713 Yorum / 714 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

optimistic

usopp'nun yalanları sonunda biyerlerinde patladı :ehe:
ayrıca bölüm bence çok güzeldi herkesi gösterdiler bi kere bu bile yeter bence(namiler hariç). Yavaş yavaş bi gaza gelmeler başlıyor gibi hissettim bundan sonrası otomatiğe bağlıcak heralde :D

Anlamadığım bir kısım var.
-Fujitora direkt olarak Law'a mı saldırdı?
-Her ikisine birden mi saldırdı?

Usopp'un bitkileri ile bu cüceler akar. Usopp 5-10 saniyeliğine bile engellese Mingo'nun adamlarını, bu cüceler hız ve güç avantajı ile coştururlar. Sanji, Violet yüzünden deliye dönecek orası kesin gibi artık. Violet'e yamuk yapana acımaya başladım şimdiden. Zorunlu askerlik nedir yav, çürüğe ayırmaları gerekirdi bu adamı ya da Fujii çürük raporu alabilirdi..:D Oda veriyo über bir güç sonra noldu, amiraller çok güçlü. Aokiji, Akainu ve Kizaru'nun meyveleri bizim Trio'da olaydı 2 yıl önce Kk olurdu bizim Luffy. Bizim çocukta lastik meyvesi ile yırtınsın dursun. Law ise delikanlı adam, ihanet edermi falan diyorduk ama satış yapmadı. İstese Hasır Şapkalar ile bir alakası olmadığını bile söyleyebilirdi. Mingo ise hala korkmuyor diyenlerde bu bölüm anlamıştır heralde suratı ne hale geldi, bu hiç eğlenceli değil diyor birde. Law'da meyve gibi kesiverdi koca meteoru. Ama Mingo'nun, Fuji'ye söylediğinden pek bir şey anlamadım. Meteor saldırısını Akainu mu öğretmiş ona. Yeşil Boğa ise nasıl biri çıkcak acaba. Kizaru=Sanji(tekme), Fuji-Zoro(kılıç) desek 3. Amiralde Luffy'nin rakibi olacaksa zoan yemiş çılgın bir D. Görsek manyak olur.

Usopp'un bitkileri ile bu cüceler akar. Usopp 5-10 saniyeliğine bile engellese Mingo'nun adamlarını, bu cüceler hız ve güç avantajı ile coştururlar. Sanji, Violet yüzünden deliye dönecek orası kesin gibi artık. Violet'e yamuk yapana acımaya başladım şimdiden. Zorunlu askerlik nedir yav, çürüğe ayırmaları gerekirdi bu adamı ya da Fujii çürük raporu alabilirdi..:D Oda veriyo über bir güç sonra noldu, amiraller çok güçlü. Aokiji, Akainu ve Kizaru'nun meyveleri bizim Trio'da olaydı 2 yıl önce Kk olurdu bizim Luffy. Bizim çocukta lastik meyvesi ile yırtınsın dursun. Law ise delikanlı adam, ihanet edermi falan diyorduk ama satış yapmadı. İstese Hasır Şapkalar ile bir alakası olmadığını bile söyleyebilirdi. Mingo ise hala korkmuyor diyenlerde bu bölüm anlamıştır heralde suratı ne hale geldi, bu hiç eğlenceli değil diyor birde. Law'da meyve gibi kesiverdi koca meteoru. Ama Mingo'nun, Fuji'ye söylediğinden pek bir şey anlamadım. Meteor saldırısını Akainu mu öğretmiş ona. Yeşil Boğa ise nasıl biri çıkcak acaba. Kizaru=Sanji(tekme), Fuji-Zoro(kılıç) desek 3. Amiralde Luffy'nin rakibi olacaksa zoan yemiş çılgın bir D. Görsek manyak olur.
Luffy Akainu'yu dövecek :D

Issho tek meteor indiriyor. Law meteoru ikiye kesince, bir parça Issho'ya, diğeri de Doflamingo'ya gidiyor.

Sakazuki varken luffyi baska bir amiralle dovusturmez oda.(tabi serinin sonlarina dogru)

hmm... Yani Issho büyük ihtimalle Dof'a saldırmayacak. Law orada her ikisini birden karşısına almayı göze almış. Luffy kadar deli bu Law.
Karşısına mecbur alacak olayların Dressrosaya sıçramamsını istiyor yani delikanlılıkla alakası yok sadece burada Dof ve Issho Law'a dalarken Dressrosadakilerin fabrikayı yıkması için zaman kazandırmayı düşünüyor. Eğer ittifak değiliz deseydi orda Lawı bırakıp yada yanlarına alıp Luffye saldırmaya giderleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık