Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 713 Yorum / 714 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usopp, Noland'ın torunlarından olduğu yalanını atınca, uyumlu olsun diye adına Usoland demiş. Noland-Usoland.

evet beyler kısaca özet gecelim; umarım şimdi doflamingo ve mihawk fanları,bu ikisi amiral alamaz dedigimde... ne demek istedigimi anlamıslardır.denk dövüsmek ayrı sey, sahip olunan güç baska bir sey.ellerim yoruldu foruma yazmaktan.amiral demek wgnin en büyük 3 kozu demek.

fujitora ortada işte, adam mahvetti ortalıgı güce bak,birde utanmadan gücümü azcık test ediyordum diyor :ehe:

meteor saldırısıda tek,law kesince ikiye bölündü,biri dofa gitti,digeri fujitoranın kendisine ama herkez etkilendi,çünkü saldırı alanı dehset ve tek odaksal noktalı.

bu amiraller böyle ya, yeminlen saglam bir yonkonun dövüsü nasıl olucak merak ediyorum, hadi wbnin meyve gücü muhtesemdi, ama digerlerinde meyve ne var acaba ?

son olarak norlanda baglaması e.odanın, herseyi birbirine baglama huyunun bir ürünü, onun dısında usopp ve robinle ilgili tüm kareler gereksiz.

2 gündür yırtınıyorum,umarım lucy efsanesinin baslangıcına tanık olmusunuzdur.çünkü ben kyrosun efsanesinin lucyle yeniden sekillencegine inanıyorum

usoppta yeni norland olucak tabi cakması :D

son olarak,fujitoranın kulagına joker kelimesi gitti. adam delikanlı,fırsat bulursa ve süphelenirse dofada dalar,ve su an sonuna kadar zorlamak niyetinde.

ve en son olarak lawa daha laf söyletmem, adam harbi kral cıktı,tüm planları mahvolmasına ragmen,yalan söyleyip kurtulacakken luffynin hakkını verdi,ölmekten kurtulucak aynı adam sayesinde diyorum.

dipnot; eger fabrika yok edilirse,doflamingo bile bunun üzerini örtemez ,yani dofun zaman sınırı su an fabrikaya baglı.üstelik law ölcek olsa bile, zaman kazandırmaya calıstı. yanihasırsapkaya ve tayfasına inanıyor.bilmedigi tek sey bizim salagın herseyi bosverip,turnuvada eglenmesi :ehe:

Usopp bu gidişle Dof'u indirecek :D Amiral her zaman amiral über güç, Luffy ise kolezyumda adeta oyun oynuyor. Önümüzdeki bölüm de ise şu Zoro ve Sunny olayına dönerlerse iyi olur.

Yer çekimi,yerden havaya cisim atarak meteor yaratma.İyi yetenekler.Fujitora favori karakterim olma yolunda.Birde ''ben körüm abi pardon'' ayağına dof ta dayak yerse süper olur :D ODA.luffy nin bölümü es geçecek gibi.Geçmesin ya görelim ne yapıyor.Geçen arc law,bu arc a usopp akacak gibi.Adam kahraman ayağına dof ve ailesini indirecek :D

Fujitora'nın meyvesi uzak mesafe alanı kapsıyor gibi görünüyor şimdilik, yakın mesafe dövüşte kılıncını kullanıyordur muhtemelen.

icdedpeople

Bu arc'ın en dolu bölümüydü. Bahsi geçen Yeşil Boğa da diğer amiral mi acaba?

Şimdi iman power hakkında bir konuşma geçiyordu. Ben de şöyle bir şey söyleyeyim. Tamam güzel Luffy ana karakterdir,D. nin iradesine sahiptir,Reyligden(adını yazamıyom adamın :D ) haki eğitimi de almıştır. Ama Oda bu iman power işini abarttığı için bunu dile getiriyoruz. Tamam yukarıda saydım nedenleri ancak adama sorarlar. KK'nin oğlu bu bence demektir ki en yüksek iradeli kişinin oğlu,ayrıca daha Luffy'nin annesini bilmiyoruz ama Ace'in anneside D. , İkisi de aynı kişi tarafından yetiştirilmiş. Yaş ve tecrübe olarak Luffyden üstün ama bu adam kardeşi ölüme götürücek bir yumruğun karşısına düşünmeden,hırslanmadan mı atlıyor? Yapmayın Luffynin o hali ile yenmesi imkansız olan Enel karşısında düştüğü durum mu daha kötüdür yoksa idam edilmekden az önce kurtulumuş arkadaşlarının çoğu onun için hayatını tehlikeye atmış ve bağzıları ölmüş üzerine birde adamın biri kardeşini öldürmek için hamle yapıyor ama bu adam iman power yapamıyor.

@Dattebayo..!

Haki nedir bilmeyen bir adamın anlık güç patlaması ile haki kullanması iman powerdır bana göre. 2 yıl önce Luffy'nin adam akıllı vs leri, Teach, Enel, Moria bunlar bence. Hiç birinde iman power kullanmadı. Ama diğer vslerinde, sınırlarını sonuna kadar zorladı ve anlık güç artışı ile rakiplerini devirdi. Bu bana iman powerdır sana göre değildir. Orası kişisel tercihtir :ehe:
Mihawk kolunu kesecekken k.haki uyandırması, bir kaç kere h.haki patlatması, coby'nin k.haki uyandırması gibi olayları bu karakterler hakinin ne olduğundan haberdar olmadan yaptığı için iş kişisel tercihten çok anlamazdan gelmek oluyor bence:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık