Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 713 Yorum / 714 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samuray çıkacağını sanmıyorum zaten istemiyorumda:artiz: Rokushi + Haki (tabi über seviyede)artı mistik zoan iyi gider yeni amirele.

İlginç olabilir diye düşünüyorum, ikisinin de Samurai olması. Biz genelde amiralleri tayfayla eşleştirdiğimiz için, İki tane kılıç ustası amiralle kim dövüşecek tayfadan diye düşünebiliriz ama İlla dövüşmeleri gerekmiyor. :D
bence sadece görünüş olarak benzetebilir oda... yukarıda bi arkadaşın dediği gibi çok yüksek seviye haki+ 6 stil kullanıcısı... bence gayet güzel olur..açıkçası bunu sırf garpı merak ettiğim için böyle bi amiral olsun istiyorum meyvelisinden :D tayfayala eşleştirme işi artık biraz daha zorlaştı bundan sonra ittifaklar konuşulur gibi...

O zaman Kinemon tayfada çünkü Brook amiral seviyesinde değil.

Zoro Vs Isso - Fujitora
Sanji Vs Borsalino - Kizaru
GreenBull VS [ Eğer Zoan olursa Franky felan Voltran yaparsa belki :D samuray çıkarsa Samuray şart ]

trafalgarlaw

Zoro Vs Isso - Fujitora
GreenBull VS [ Eğer Zoan olursa Franky felan Voltran yaparsa belki :D samuray çıkarsa Samuray şart ]
Hep amiral monster trio eşleştirmesi yapmaya çalışıyordum ama artık yavaş yavaş oturuyor gibi.

Zoro Vs Isso - Fujitora

Kinemon gelmez bence. O gelirse Momonosuke'de gelmek zorunda kalır. Ama Kanjuroo gelebilir.

mangada geçen renkli bir resimde monosuke alev almış yanıyordu. Monosuke acein meyvesini yemiş gibi görünüyordu...o resme dikkat eden oldu mu..sanjinin brucu lee taklidi yaptığı resim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık