Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler aranızda katıldıklarım var katılmadıklarım var alıntı yapmıcam

birincisi luffy bazı yerlerde zorlandı falan gibi söylemde bulunmuşsunuz ben bi oralarda kendi düşüncemi söylim.
luffyi 2 yıl sonradan itibaren alırsak eskiden tayfa zoru zoruna 1 px le dövüşürken artık sanji yada zoro px e tek atıyo luffyi saymıyorum bile.

Luffy balık adam adasında hordye karşı zorlandı demişsiniz burda katılıyorum zorlandı ama nedenide var.
1.Ortam deniz.
2.Hordy balık adam
3.luffyde şeytan meyvesi var
enerji haplarını saymıyorum bile hordy rahat onlardan 100 tane yutmuştur arc boyunca
yane bana kalırsa zorlanmasının nedenleri vardı eğer vs attıkları ortam deniz olmasaydı rahat yenerdi.sarayda zoro da tek attıgını biliyoruz sonra kendini zor toparladıgını da biliyoruz hordynin neyse geçelim punk hazard arca

yine luffy nin cc ye karşı yenildigi yada zorlandıgı yok tecrübesizliği vb. şeyler söylemişsiniz bence luffy nin cc ye karşı ilk karşılaşmasında yenilmesinin tek sebebi lawın luffye cc yi yakalamasını söylemesidir kurdukları ittifaktan dolayı luffy cc karşı bir vuruşunu görmedik sadece yakalamaya çalışıyordu sonrasında ise cc nin luffyi sinirlenmesi üzerine lawın söylediklerini hiçe sayıyo ve bildigimiz gibi cc pert oluyo hemde dalga geçerek sonra sında ise law bildigimiz gibi luffy sinirleniyo ben sana onu öldürmeni istemedim onu sadece yakalacaktın ona bana lazım demişti luffy ise beni çok sinirledi falan demişti neyse burda da teorim luffynin cc herzaman üstün oldugudur.

dressrosa arctan bahsedicek olursam yane doftanda dof gerçekten büyük hayalleri olan kk gibi aynı zaman güçlü zeki ve tecrübeli adam arkasında bir nevi kaidou var. Dof bence kaidou dan kormuyo arasındaki işbirliğinin bozulmasından korkuyor çünkü dedigim gibi dofunda kk gibi bir hayali var ve bu hayali önünde çıkıcak engelleri kaldırdırgını bir nevi gördük luffy lawı falan kandırması gibi ve dofun bu arcta inecegine bir nevi inanıyorum çünkü aokilinin smokere söylediği sakazuki haberdar et dof bi işler planlıyor şimdiden bi önlem alın felan bunun üstüne smokerin sakazukiyi haberdan etmesiyle sakazuki adaya fujitora yı dofu yakalaması yapabiliyorsada luffy ve lawıda yakalaması için yollamıştır ve bu arcın bossunun dof olması üzerine olacak bir dof vs luffyde bence luffy alıcak alması lazım gerçekten çünkü rayleigh ninde luffye söylediği gibi luffynin bir bir artık basmakları tırmanması lazım.

ve eger luffy mi law mı derseniz bu vs de ilk yarayı alıcak biri vs yi kaybeden çünkü lawın çok süper bi meyvesi var ama savunması gerçekten çok kötü alıcagı çitli bir saldırıya gider lawında meyvesi yüzünden luffynin alıcagı bir saldırıya gider ama ben luffye daha olumlu bakıyorum çünkü luffy nin g2 si var ve hızlı olacagından sağlam bir hakili jet pistole götürür gibime geliyor neyse benden bu kadar.

Law'ın ikinci bir planı olduğunu ben de düşünüyorum. Çünkü Smoker'a "Green Bit'e gidiyorum" dedi, farklı bir planı olsa "Dressrosa'ya gidiyorum" derdi. Direkt adres vermiş adam. Amiral geleceğini de hesaba katmış olması muhtemel.
Hesaba kattığı kesin zaten.Hesaba katmadığı Dof'un kolunun nerelere uzanabileceği.Denizcileri bile kandırabileceğini tahmin etmesi pek mümkün gelmedi bana.Amacı Green Bit'e gelecek olan amirali Dof'un üstüne salmaktı ama olmadı işte.Tam tersi kendisine saldırabilir amiral.Gene de bir b planı vardır diye düşünüyorum ben de.Sonuçta karşısındaki adam Dof bu kadar kolay harcayabileceğini düşünmüyordur herhalde Law.

Law bu Luffy'e zincirleri çözdükten sonra CC'i öldürme yakala demedi mi?
Öncesinde de mi böyle birşey söylemişti ben kaçırmışım oraları heralde.

Law bu Luffy'e zincirleri çözdükten sonra CC'i öldürme yakala demedi mi?
Öncesinde de mi böyle birşey söylemişti ben kaçırmışım oraları heralde.
evet kardeşim aynen öyle ilk seferde o yüzden zaten yeniliyor luffy cc ye cc luffyi sinirlendirdikten sonra luffy lawı takmıyo bildigin gibi grizzly magnumu koyuyor

Bizim yakışıklı cengaver yine yaptı yapacağını. Bence tam olarak kaçmadı. Luffy gibi biraz gerilme mesafesi bırakıp. hız alıp tekrar geri gelecektir. Aceba fazla mı iyimser konuştum :oleyo2:
Oda bu adamı tam olarak ne yapacak hala merak ediyorum. Kahraman mı? yoksa tırsık birisi mi? Durum ne olacak merak ediyorum. Benim düşüncem kahraman olmasından yana.

Bizim yakışıklı cengaver yine yaptı yapacağını. Bence tam olarak kaçmadı. Luffy gibi biraz gerilme mesafesi bırakıp. hız alıp tekrar geri gelecektir. Aceba fazla mı iyimser konuştum :oleyo2:
Oda bu adamı tam olarak ne yapacak hala merak ediyorum. Kahraman mı? yoksa tırsık birisi mi? Durum ne olacak merak ediyorum. Benim düşüncem kahraman olmasından yana.
Sen bile şunu dediysen artık cevap belli gibi:D

O herif haki mi kullanıyorda kaçıyor bu Caribou, yoksa ezikliğine seviye mi atlattı bu herif. İyice düştü gözümden artık, bıraktık bakalım gitsin... Dönerse reyizdir yok dönmezse zaten hiç reyiz olamamıştır diyecez gözümüzde.

Sen bile şunu dediysen artık cevap belli gibi:D
Yok hocam kaçtığı falan yok. Luffy'nin grrrly magnum saldırısı gibi gerilmesi lazım. Onu mu yapacak ne :flaugh:
Herkes bizim cengaverden umudunu kesse bile ben kesmem. Yapacak güzel bir saldırı. Zaten bizimkinin hedefi Kaido zaten. uğraşmaz öyle saybog falan filan :flaugh: Bizim cengavere yok açın. 3-4 bölüm içinde yılın kahramanı ünvanini alacak:cool:

bence burda bi dofy law vs si olmaz

dofy law a sormıcak mı sen ne yapıyorsun diye adam anlamak istiyecek illahaki haksız mıyım.
orda onemli olan law ın verecegi cevap iki secenegi var

1: diyecek ki abi biz hasır şapkayla ittifak yaptık bi tane yonkouya göz diktik bi planım var eger uygularsak biz bu kaido denen canavarı biraz zorlansakta indirmeye çalışacagız gel buyur abi seninde yardımınla inşlh zorlanmadan indirecegiz yoksa bize yardım etmiceksende yolumuzdan çekil biz bi deniyelim her şeyi göze aldık gel sede buyur faydan olsun seninde işine gelir belki dofy kabul ederse odanın üç lemesi yerini bulur. tek engel fujitora dan kurtulmak olur,

2:sen anlaşmayı bozdun sana dedigimi yapmadın shicilik den cıkmadın anlaşma bozulmuştur hade bana eyvallah der caz yapar CC ninde kalbini elinde tutar gösterir dof a bak şimdi ne yapıyorum CC yi amirale teslim eder al bu aranan bi korsan odülü 300 milyon Beli kalbinide elinde tutar oradan kaçar bi şekilde dofy de bağlantılarından CC yi almak için ugraşır ondan sonrası nı düşünemiyorum fazla uçmıyayım :D

zaten robin kaçmamız gerek geminin orada buluşuruz dedi law a, zoro da zaten gemiye gitmesi gerektigini söyledi, sanjini kelepçelerini çıkardı viloet, sanjide law a haber verdi boyle olunca sanjide gemiye gider adada kalanlar ise franky luffy bide samuray
gemiye gidenler de yeni bir plan yaparak adaya geride kalanları almaya gider ler.

zaten bundan başka bi seçenek düşünemiyorum

ama cüceler burada nasıl bi rol oynar düşnmüyor deilim.

saygılar...^^

Dango

Bu dofun ailesinin (yada arkasındakiler) çevirdiği işlerden haberi var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık