Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
law ikinci planı yapmadan oraya gitmez kurbanlık koyun gibi.arka planda kendini sağlama almıştır iki büyük gücü adanın diğer tarafına çekti kendini yem olarak attı.bide kendi tayfası var onlardanda birşey çıkabliir.güvendiği bir şey vardır mutlaka,tutar devrim ordusundan filan çıkar al sana sürpriz.

Bu arada Franky neler yapıyor. Bir an önce Sad'ı bulup imha etmeleri lazım yoksa ortalık çok karışacak haftaya E.Oda bize Franky'nin neler yaptıgın gösterecek büyük ihtimalle

Soytarii26

law ikinci planı yapmadan oraya gitmez kurbanlık koyun gibi.arka planda kendini sağlama almıştır iki büyük gücü adanın diğer tarafına çekti kendini yem olarak attı.bide kendi tayfası var onlardanda birşey çıkabliir.güvendiği bir şey vardır mutlaka,tutar devrim ordusundan filan çıkar al sana sürpriz.
Dof'un kendini yem olarak kullandığı doğru gibi. Cc verilse bile amaç SAD şeysini yıkmak yok etmek. Yani orada Dof ve Kaplan'ı oyalıyor gibi. Oyalamak için de hemen kaçmaması gerek ama sanki ufak bi vs olmalı orada.

bhdr

Law zaten dof la teke tek kapışmayacak orada bir amiral var.

Olay Trao için trajik bir hal aldı. Eğer meyvesi ona oradan kaçacak imkanı sağlayabilirse ne ala ; ama kaçamazsa, Luffy ona ilerleyen bölümlerde hayat borcunu ödeyecek gibi duruyor.

Hadi Luffy hazır cavendish arena da yokken kasıp kavur ortalığı, cavendish yeni ortak olsun ;)

Ayrıca bir önceki bölüm sanırım Zoro cüceyle birlikte Green Bit e koşuyordu. Peki şu nasıl olur Law&zoro vs Dof&amiral :at: ?

Ayrıca bir önceki bölüm sanırım Zoro cüceyle birlikte Green Bit e koşuyordu. Peki şu nasıl olur Law&zoro vs Dof&amiral :at: ?
Zoro'nun gittiği yer(daha doğrusu gitmeye çalıştığı yer :D) başka bir yerdi sanırım. Sunny'e kıyıya gitmeliyim tarzı bir şeyler söylemişti. O kıyı o kıyı değildir. O kıyı olsa bile Zoro'nun gelmesi epey epey epey bir uzun sürer malum.. :/
Hem Zoro bir şekilde gelmeyi başarsa da, o vs çok abartılı olur. Şansları olmaz bence.

Law'ın ikinci bir planı olduğunu ben de düşünüyorum. Çünkü Smoker'a "Green Bit'e gidiyorum" dedi, farklı bir planı olsa "Dressrosa'ya gidiyorum" derdi. Direkt adres vermiş adam. Amiral geleceğini de hesaba katmış olması muhtemel.

bhdr

Yuhh :)
Law, Doflamingo'yu alacak
Zoro'da Fujitora'yı he:D
Eee Luffy'ye ne kaldı Kaido'mu:D
OMG ben onu düşünemedim:eek:

Şaka bi yana zaten kaido yu bir kaç yıla Luffy alacak da sırası değil.

Benim demek istediğim en azından Trao oradan çıkabilse dof un tırstığı amirallerden biri + dofla kalakaldı garibim, bir şekilde çıkabilmesi fırsat yaratsa ve sonuçta fujiyle kılıç tokuşturmuş olmanın namı yayılsa içimin yağları erirdi doğrusu, ayrıca koşup oraya vardığında yerde yatan bi law ve dof&fuji ikiliyle karşılaşmasından iyidir. Yoksa Zoroyu biliyoruz Trao yu orada bırakıp kaçmaz.:D

Gerçi muhtemelen Zoro oraya varana kadar herşey ya olur biter yada Trao oradan ışınlanarak kaçar zoro vardığında birtek robinle usopu orada bulur ve giderler. Bizde fantezinin heyecanıyla kalırız:D

Monkey :D Luffy

@GncGLSN

Ahahaha :D Aklın yolu bir ama görüyorsun işte, ikimizi toplasan bir Law etmiyor üstat :D

@Bavs

Kaç! Kaç kurtar kendini! :at:

@Franky

Kadir'in 9.6 lık çıkışından sonra 9.8 ile zirveyi zorluyorsun şampiyon! "Beyler şimdi siz onu bunu bırakın da" nande subarashi koto!" :D Amiralin varlık sebebi bir yerde Tenryuubito denen dallamaları koruyup kollamak, geliştirmek, muhafaza etmektir! Bu temel onların meyvelerinde ki asil şeytanda mevcuttur! Boşuna Eiyu Garp-San rütbeden böyle şevkle kaçmıyor neticede. Ama enteresan olan GOda-Sama'nın kelime oyunlarını ve isimleri çok dikkatli kullanması. Bilindiği üzere her Shichi bir hayvan alegorisi aynı zamanda. Bazısı flamingo gibi kıytırık da olabilir, çok zorlamamak lazım tabi. Ama şu ana değin Law ile ilgili bize böyle bir bilgi gelmedi. Fakat Luffy bu yiğidoya Tarao tarzı bir hitapla sesleniyor. Beyni küçük, telaşa gerek yok. Ama biz biliyoruz ki Law aşağı yukarı "Kaplan"ı temsil ediyor. Öte yandan Amiral amcamıza ne deniyordu? "Fujitora-San"! nanda!! Bildiğin Sümbüllü mümbüllü mor kaplan. Üstelik al sana enteresan bir bilgi daha! İngiltere de bir meydan var; Adı "Özgürlük Meydanı"! Yok pardon kavram karmaşası yaşıyorum bir saniye... hah geri geldi; adı "Trafalgar Meydanı"! Londra Merkez camisinin karşısında hemen. Caponya'da ise bir park var. Bak dikkat et! "GOda amcam zar atmaz"! Fujitora demiş. Violet Tiger değil, Wisteria Tiger! Ahanda burada; http://mydayoff.me/15-awesome-places-of-our-planet/11/ ... Gerçi Korsanfan türünün tek örneği değil ya? Malum Violettotora deseydi illa ki bir İngiliz Trollük yapacaktı neticede "aha bu amiral Violet'in babası, Sanji amiralgile damat gidiyor!" (daha bir British İngilizcesiyle diyecekti tabi allahın Londralısı)... ulan şimdi düşündüm de, kaç Luffy kaç, İngilizle işe girilmez oğlum! Bu arada bu bölümden deli teoriler üretiyorum haa! Kendimden korkmaya başladım :eek::ehe:

Değişik şeyler oluyor yani, gemiler falan...

Edit: yuh olsun be! Bir tane url veremedim! 11. resimde işte!
valla helal olsun iyi bağlamışın ama yazını okuyunca direk aklıma mhp nin 40. yılı geldi serbest çağrışım yaptı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık