Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gold d.roger 20 yıl önce korsanlar çağını başlatan adam.edward newgate 20 yıl sonra yeni çağı başlatan adam.peki ya luffy?korsanlar kralı olur.kullandığı teknikten ötürü hastalığı ilerlemiştir.yakalanır.ölürken diğer iki büyük korsan gibi yeni bir çağ başlatır.ikinci ihtimal wg yıkılır.luffy bütün denizleri kontrol altına alır.korsanlık çağı sona erer.herkes barış içinde yaşar.
Yanlış anlama beni ama biraz fazla türk film işi olmuş. Alışmışız sürekli eski filmlerden,güncel dizilerden aynı olaylar dönüp dönüp duruyor. Ki senin dedigin ilk ihtimal gibi olursa cok üzülürüm cidden. Zaten böyle hikayeyi yıllardan beri izliyoruz daha da izleyecegiz. Bir tane de one piece adı altinda olmasin :)

Luffy'nin kolunu bacağını uzatmasını özledim. :( Önümüzdeki bölüm Luffy'nin C bloğunu darma duman ettiğini görmek istiyorum. :gamyon:
oda hastalandığında hasır şapkaların ortalığı kasıp kavurmasıyla ilgili bişey demişti.. 3 bölüm içerde olduğuna göre bu bölüm ve önümüzdeki bölümün çok iyi olmasını bekliyorum.. gerçi 2 haftadan sonra taslağı bile yeterli :D bende zoronun geminin yanına gitmesini mümkünse maça koltuğunda oturan adamla karşılaştığını görmek istiyorum...

Yanlış anlama beni ama biraz fazla türk film işi olmuş. Alışmışız sürekli eski filmlerden,güncel dizilerden aynı olaylar dönüp dönüp duruyor. Ki senin dedigin ilk ihtimal gibi olursa cok üzülürüm cidden. Zaten böyle hikayeyi yıllardan beri izliyoruz daha da izleyecegiz. Bir tane de one piece adı altinda olmasin :)
oda daha one piece başladığında finalin nasıl olacağına karar verdiğini söylüyor.inşallah türk filmleri gibi olmaz sonu.orjinal bir son yapmalı oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık