Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Bölüm Yorumu / 705 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye zor alsın ? 1. Tümeni bilmem ama 4. Tümen Komutanı Vista Mihawk'ı durdurmuştu mihawk'dan iyi olduğunuda düşünmüyorum.
Yener ama Meyvesiz yenebilirmi işte orası asıl mesele :oleyo2:
Valla ne dediğini anlamadım. Demek istediğim BB ve WB korsanların 1. tümen komutanları eş seviyedeyse yani Burgess = Marcoysa. Marco'nun da Luffy'den güçlü olduğunu varsayarsak. Burgess Luffy'den güçlüdür diyebiliriz. Ama dediğim gibi Burgess'in öyle ahım şahım bir gücü olduğu da pek içime sinmiyor.

Valla ne dediğini anlamadım. Demek istediğim BB ve WB korsanların 1. tümen komutanları eş seviyedeyse yani Burgess = Marcoysa. Marco'nun da Luffy'den güçlü olduğunu varsayarsak. Burgess Luffy'den güçlüdür diyebiliriz. Ama dediğim gibi Burgess'in öyle ahım şahım bir gücü olduğu da pek içime sinmiyor.
Diyorum ki
WB tayfası ile kayaslarsak elimizdeki tek mantıklı veri orada.

1-2-3 Amiral ile kapışabilicek seviye adamlar
5'e geldiğinde [ 4 yazmışım :D ] Schibukai seviyesi veya altı adamlar oluyor ]

Bu mantıkla Meyve kullansa yener herhalde diye düşünüyorum

Biraz düz mantık olacak ama (çok da desteklediğim düşünce değil) 1. Tümen komutanı olarak Burgess Marcoya denk bir güçteyse Luffy Mera Mera'yı biraz zor alır oradan ama Burgess ne biliyim ilk gördüğümden beri güçlü hissetmedim
Eşit değil yan yana olduklarını dahi düşünemiyorum 1.likte
1 - Benn Beckman
2 - Marco
3 - Burgess'dır.

Hemen yonkou oldu 1. tümen oldu diye güçlü demem ben ona

Tümenler için hala geçerli.

Diyorum ki
WB tayfası ile kayaslarsak elimizdeki tek mantıklı veri orada.

1-2-3 Amiral ile kapışabilicek seviye adamlar
5'e geldiğinde [ 4 yazmışım :D ] Schibukai seviyesi veya altı adamlar oluyor ]

Bu mantıkla Meyve kullansa yener herhalde diye düşünüyorum
Tamam da senin düşüncen k bakma da pek aklıma yatmadı. Luffy Marco'yu yener gibi mi düşünüyorsun? Çünkü Marco dediğimiz adam bir Kizaru ile eş seviyede bir adam.

Oda var ama sen gidipte 5 Altı adamları 1. yapmazsın kanımca en az bir Schibuaki ortalama Amiral ile kapışa bilicek bir adam ama iş yenmek olunca sanmıyorum belkide yener ? Bilmiyoruz daha :D

O değilde DragonBall'ın sonundaki turnuvada Goku ilk kez Gozaru oluyordu [ Tam ilk kez değilde yani gözler önüde ilk kez ] bir bakıyon Gozaru Mod yapıyormuş Luffy :p

tümenlik güce göre verilmiyor. ace 2. tümendi ama BB'den güçlü değildi. hatat kendisi BB'ye senin olman lazım dedi ve BB istemedi. aynı şey belkide shiryu için de oldu. burgers senin olman lazım demiştir ama shiryu komutanlıkla ilgilenmiyorum demiştir. zaten kendi adamalrını kesen birisinin emrine asker vermek ne kadar doğru olur. hala tümenlik güce göre diyen var şaşıyorum.
O sıra yami yami yoktu karasakalda.Ace den nasıl güçlü olacak bu herif?

Arkadaş benim anlamadığım bu WB korsanlarının Shirohige öldükten sonra başı kim?
Shanks kimi kaale alıyor?
Gorosei niye Marco önderliğinde diyor?
İlk bu korsanlar gösterilirken Marco neden ön plana çıkıyor?

Demek ki içlerin 1.tümen olan Marco'dan daha güçlüsü yok hem stratejik hem güç.

1.tümen olan adam Kaptan olmayınca tayfayı evirip çeviren otoritesi olan adamdır ve diğerlerine göre kaptan gibi daha baskındır ben bunu gördüm şu anlık aksi yok Burgess'in olayı ne bilmiyorum belki herif düşündüğümüzden çok daha güçlü?

Herkes istediği gibi düşünür E.oda açıklasın tümenleri ben kafama göre dağıttım Ace Marcodan Vista Ace'ten güçlüdür diye he diyeyim.

demekki aceden güçsüz de olsa isteseydi 2. tümen komutanı olacaktı ama ilgilenmedi? demekki tümenliğin o kadar da güçle alakası yok. bunu anlamamak için niye diretiyorsunuz anlamıyorum.
Karolla sen öyle olduğunu söylüyorsun diye kabul etmek zorunda mı insanlar bunu?
Zaten ben tümen-güç ilişkisini de tartışıyor değilim.Sen Ace den güçlüydü dedin ,ben de yami yami olmadan o işin zor olduğunu belirttim.
Dediğiim gibi tümen-güç ilişkisinden bahsetmiyorum,bence Ace yami yamisiz karasakalı tokatlar.

okanil

insan üstü bi gücü yok luffy be g2 yumruk attı yerde kıvrandı aynı şekilde wb vurduktan sonra yerde baya bi ağladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık