Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Bölüm Yorumu / 705 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy+zoro kizaruyu ya da aokiji alırlarsa akainuya karşı da şansları yüksek demektir.Sen akainu ve aokijinin 10 gün sürdüğünü kaçırmışsın sanırım.
doğru diyorsun onu göz önüne almamıştım. ancak aokiji ve kizaru ile akainu arasında bir fark var, o da aokiji'nin ve kizaru'nun akainu kadar kibirli ve canavar olmamasıdır. bunu dikkate alarak öyle bir yorumda bulundum ki

aokiji'nin water 7 daki tavrı ya da kizaru'nun raysan'ın ve kuma'nın tayfayı kurtarması esnasında çokta bu durumu dert etmemesi iki durumda da akainu olsaydı tayfaya veda edebilirdik.

Law Vergo'ya tek attı görüşü bence yanlış. Vergo orda artisliğinden ötürü gitti. Sardı hakiyle kendisini kesebiliyor musun gel dene dedi resmen sonrada foş oldu haliyle. Dövüşse Law'ı alabilirdi bile. Belirtiyim dedim.

Herkez uzmanı olmuş senaryo yazma işlerinin keşke bi Korsanfan mangası çıkarsak işler bölüm yorumundan Kizaru Luffy ve Zoroya yenilire nasıl geldi anlamadım :confused:
Biri şurada çıkıp Garp Akainuyu döver. Luffy'de Garpa tek attı dese konu bir anda oraya kayar her ne kadar bölümle alakalı bile olsa bende bilmiyorum nereden geldik buraya :oleyo2:

Kulaktan kulağa oynasak anca bu kadar olur. :ehe:

bhdr

Benim konuyla ilişkin bir yorumum yokta dofun sadece meyveyle durdurduğunu nerden biliyorsun belki meyvesine haki eklemiştir üzerine fiziksel gücünüde kullanmıştır?
:hoo: , Luffy nin haki+ jetto elephant red-hawk gatling birleşik saldırısını yapması gibi yani:)

Nasıl tek attı görüşü yanlış ?! Abi bu herif tek atti Vergoya 2. Raundda. Bu kadar. Bunun sencesi bencesi yok Oda bölümde gösterdi bize bunu. He Vergo baştan Law ı küçümsemeyip temkinli dalsaydı vs uzun sürerdi (ama bence yine Law alırdı). Vergo Law ı hafife aldı ve bodoslama daldı. Sonucundada TEK YEDİ.
Anlatamadım derdimi sanırım. Tek attı ancak Vergo normal dalsa Law Vergoya tek atabilecek seviyede değil demeye çalıştım. Law yine yenerdi yenemezdi orasını bilemem. :) Anlatabildim bu sefer umarım.

bhdr

Law Luffy i alır, Vergo ya da tek attı.
Dof amiral seviyesinde.
Kizaru Kaido dan güçlü.
Marco da kizaru dan güçlü.:ehe:

Nasıl tek attı görüşü yanlış ?! Abi bu herif tek atti Vergoya 2. Raundda. Bu kadar. Bunun sencesi bencesi yok Oda bölümde gösterdi bize bunu. He Vergo baştan Law ı küçümsemeyip temkinli dalsaydı vs uzun sürerdi (ama bence yine Law alırdı). Vergo Law ı hafife aldı ve bodoslama daldı. Sonucundada TEK YEDİ.
Law'ı seviyorsun anlıyorum, ama olanı da çarpıtmaya gerek yok. Uzun bir dövüşün ardından kazanmak ile tek vuruşta yenmek arasında dağlar kadar fark var. Luffy Bellamy'yi tek vuruşta yenmişti. Bellamy tekrardan çıktı bu bölüm. Yorumlara bakarsan "Yine tek yer" tarzında çoğu. Bellamy yerine Lucci çıksaydı, Luffy Lucci'yi yendiği halde bu tarz yorumlar yapılmazdı. Law o ana kadar Vergo'ya hiç zarar verememiş. Doflamingo telefondan, Vergo'da kendi ağzından söyledi. Saldırısı sana işlemeyen adamın üzerine normal şekilde gidersin. Saldırının işleyeceğini bilsen, ona göre saldırırsın. Vergo tek yedi, ancak bunda kendi hatası var. Law'ın gücü tek atmalık bir şey zaten. Onun yendiği bir adamı ben ezik olarak görmem.

Bellamy ile Luffy arasındaki bir dövüşte her türlü Bellamy tek yer.
Law vs Vergo arasındaki bir dövüşte de Vergo öyle direk dalmazsa tek yemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık