Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

670: Ejder Pençesi Patlıyor! - Lucy'nin Tehlikeli Saldırısı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Mangada da o kadar sürüyor ki. :( Hem animede uzatılması yapılan hareketin önemine binaen çok iyi olmuş, Usopp'ta olmayan nişancılık yeteneğine sahip Treboru sama. :)
Tamam bende birşey demedim ki beklediğim süreden bahsettim. Bir nevi övdüm sayılır favori animeni :/

3 bölüm biriktirip izledim tek beğendiğim Franky'nin olduğu sahnelerdi ve biraz da Sabo gerçekten eski tadı vermiyor.

ShishiSonsonn

burgess'in dirseğiyle yaptığı saldırı sırasında verilen ses efekti o kadar kötüki genel olarak söylüyorum animedeki dövüş sahnelerinde sesi kağatıp zar zor izliyorum ya arkadaş ne o elektirikli ses efektimi diyeyim artık tam bilmiyorum o kadar gereksizki normal yap geç işte sahneler çok uzatılıyor çizimler kötü mangaya devam :mincika:

Yahu bu One piecedeki karakteristik saldırılara neden standart bir ses efekti uygulamazlar anlamam misal geppou için kaç farklı ses efekti kullandılar, Sanjinin ki en berbatıydı aynı şekilde Rayleighin ilk h.haki kullandığı zamanki efekt en iyi h.haki ses efektiydi, sonrakiler aynı etkileyicilikte değildi. Sabonun ejder pençesi saldırısınıda aynı şekilde katletmişler hem sahneyi uzatarak saldırının yıkıcı etkisini yok etmişler hemde alakasız ve çirkin bir ses efekti kullanmışlar ister istemez insan sesi kısma ihtiyacı hissediyor

ShishiSonsonn

Yahu bu One piecedeki karakteristik saldırılara neden standart bir ses efekti uygulamazlar anlamam misal geppou için kaç farklı ses efekti kullandılar, Sanjinin ki en berbatıydı aynı şekilde Rayleighin ilk h.haki kullandığı zamanki efekt en iyi h.haki ses efektiydi, sonrakiler aynı etkileyicilikte değildi. Sabonun ejder pençesi saldırısınıda aynı şekilde katletmişler hem sahneyi uzatarak saldırının yıkıcı etkisini yok etmişler hemde alakasız ve çirkin bir ses efekti kullanmışlar ister istemez insan sesi kısma ihtiyacı hissediyor
+1

Dovus sahnelerini uzatma nedeni belli. Bir mangadan bir anime bolumu cikarmak. Ama ses efektine katiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık