Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

663: Luffy Şokta! - Ace'in İradesini Miras Alacak Adam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koyu kısma ne desem bilemiyorum. Adamın kendisi bile babasına nefret beslerken, oğlu olduğu için ona farklı gözle bakacaksa Garpta zaten en başından kişilik yoktur derdim. O yüzden bu kısmı es geçiyorum. Garp o arcta çok fazla ikiyüzlülük yaptı. İdam edilirken kılını kıpırdatmayan adam Akainu delip geçince aniden cengaver kesildi ''sakazukiyi öldürcem'' tribine girdi falan. En başından sergileseydin o tavrı madem. Luffye vurmama sebebi Ace için değil Luffy kaynaklı. Aynı iş için gelen Marcoya ne yaptığını biliyoruz.
Garp savaşa karışmayarak yapabileceği en büyük yardımı yaptı zaten. Bütün tayfasını Ace'in önünde harcarlardı yoksa.

Sen tüm denizci camiasına kişiliksiz diyorsun. Normalde Garp, Ace'i kollayarak denizcilere ihanet etmiş. O yönden haysiyetli bi kişiliksizdir ama adamdır. Luffy'i de Ace'i de eşit görüyor, sadece Luffy'le ilgisi yok durdurmamasının. Herif bi tane vurur uçurur öldürecek hali yok ya. Adam istese Ace idam yerinden hiç kurtulamazdı. O yüzden sonradan cengaver kesildi düşüncesine katılmıyorum. Sadece geçirdiği duygusal çöküntüden sabrı kalmadı adamın. Bıraksalar Shanks, BB, Akainu falan koymayacaktı ortalıkta seri bitecekti.
Dediğim gibi kurtulmasını isteyen adam hiç karışmaz Luffy yerine başkası olsaydı gene ''dünyanın merkezine yolculuk'' filminin fragmanını yaşardı.

Garp savaşa karışmayarak yapabileceği en büyük yardımı yaptı zaten. Bütün tayfasını Ace'in önünde harcarlardı yoksa.
Sengokuda yardım etti yani? Madem karışmamak yardım anlamı taşıyor.

Dediğim gibi kurtulmasını isteyen adam hiç karışmaz Luffy yerine başkası olsaydı gene ''dünyanın merkezine yolculuk'' filminin fragmanını yaşardı.

Sengokuda yardım etti yani? Madem karışmamak yardım anlamı taşıyor.
Neden sadece fiziksel olarak düşünüyorsun karışmayı. Taktiksel olarak her şeyi Sengoku yaptı.

Gerçi Wb yi bıçaklatmak duvarları kaldırıp meteor yağdırtmak falan bayağı yardım etmiş Sengoku haklısın.

Neden sadece fiziksel olarak düşünüyorsun karışmayı. Taktiksel olarak her şeyi Sengoku yaptı.

Gerçi Wb yi bıçaklatmak duvarları kaldırıp meteor yağdırtmak falan bayağı yardım etmiş Sengoku haklısın.
Vay be adam denizcilerin başındaki adam plan yapmış. Öyle salmalıydı orduyu üstlerine.

Sayın korsanfan sakinleri lütfen Garp'a ve Sabo'ya laf etme işlerini bu konu altında yapmayın bölümü değerlendirin. Garp ya da Sabo'yu tuttuğumdan degil. Sadece onları tartışmanın konusu burası degil ondan demek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık