Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

663: Luffy Şokta! - Ace'in İradesini Miras Alacak Adam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teoni

'' 2 adam aynı ringde dövüştüğünde savaş kardeşi olurlar . '' Bu sahne gerçekten çok güzeldi.

Birincisi ; Sabo nun idama gelmeme sebebinin açıklanması lazım sağlam bir sebebi yoksa üstüne atarım çiziği
İkincisi ; Keşke yine naruto seslendirseymiş saboyu

Garpın gözünün önünde oluyor müdahale şansı var, Sabonun neden gelmediği hakkında tek bir bilgi bile yok. Önce o sebep ortaya çıksın, beğenmezsen gömersin.
Garp'ın Ace'yi öyle sevmesi bile başlı başına büyük bi' olayken bi' de tutup kurtarması ne kadar doğru olur? Roger'ın eniği sonuçta, düşamının oğlu. Ona rağmen sahip çıkmış korumuş ne kadar bir denizci olsa da. Buna rağmen Luffy'in kendini ezip geçmesine izin vermiş ve bu sayede Ace kurtulmuş ve sonra kendi salaklığına ölmüş. Garp serideki en has adamlardandır, Sabo gibi vefasız değildir.

Garp'ın Ace'yi öyle sevmesi bile başlı başına büyük bi' olayken bi' de tutup kurtarması ne kadar doğru olur? Roger'ın eniği sonuçta, düşamının oğlu. Ona rağmen sahip çıkmış korumuş ne kadar bir denizci olsa da. Buna rağmen Luffy'in kendini ezip geçmesine izin vermiş ve bu sayede Ace kurtulmuş ve sonra kendi salaklığına ölmüş. Garp serideki en has adamlardandır, Sabo gibi vefasız değildir.
Koyu kısma ne desem bilemiyorum. Adamın kendisi bile babasına nefret beslerken, oğlu olduğu için ona farklı gözle bakacaksa Garpta zaten en başından kişilik yoktur derdim. O yüzden bu kısmı es geçiyorum. Garp o arcta çok fazla ikiyüzlülük yaptı. İdam edilirken kılını kıpırdatmayan adam Akainu delip geçince aniden cengaver kesildi ''sakazukiyi öldürcem'' tribine girdi falan. En başından sergileseydin o tavrı madem. Luffye vurmama sebebi Ace için değil Luffy kaynaklı. Aynı iş için gelen Marcoya ne yaptığını biliyoruz.

Koyu kısma ne desem bilemiyorum. Adamın kendisi bile babasına nefret beslerken, oğlu olduğu için ona farklı gözle bakacaksa Garpta zaten en başından kişilik yoktur derdim.O yüzden bu kısmı es geçiyorum. Garp o arcta çok fazla ikiyüzlülük yaptı. İdam edilirken kılını kıpırdatmayan adam Akainu delip geçince aniden cengaver kesildi ''sakazukiyi öldürcem'' tribine girdi falan. En başından sergileseydin o tavrı madem. Luffye vurmama sebebi Ace için değil Luffy kaynaklı. Aynı iş için gelen Marcoya ne yaptığını biliyoruz.
Ha şunu bileydin.En başından kişilik yoktu zaten. :D

Koyu kısma ne desem bilemiyorum. Adamın kendisi bile babasına nefret beslerken, oğlu olduğu için ona farklı gözle bakacaksa Garpta zaten en başından kişilik yoktur derdim. O yüzden bu kısmı es geçiyorum. Garp o arcta çok fazla ikiyüzlülük yaptı. İdam edilirken kılını kıpırdatmayan adam Akainu delip geçince aniden cengaver kesildi ''sakazukiyi öldürcem'' tribine girdi falan. En başından sergileseydin o tavrı madem. Luffye vurmama sebebi Ace için değil Luffy kaynaklı. Aynı iş için gelen Marcoya ne yaptığını biliyoruz.
Sen tüm denizci camiasına kişiliksiz diyorsun. Normalde Garp, Ace'i kollayarak denizcilere ihanet etmiş. O yönden haysiyetli bi kişiliksizdir ama adamdır. Luffy'i de Ace'i de eşit görüyor, sadece Luffy'le ilgisi yok durdurmamasının. Herif bi tane vurur uçurur öldürecek hali yok ya. Adam istese Ace idam yerinden hiç kurtulamazdı. O yüzden sonradan cengaver kesildi düşüncesine katılmıyorum. Sadece geçirdiği duygusal çöküntüden sabrı kalmadı adamın. Bıraksalar Shanks, BB, Akainu falan koymayacaktı ortalıkta seri bitecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık