Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki çok farklı durumdaki adamı kıyaslayıp:

Ne farkeder biri kılını kıpardatamıyorken diğeri saldırı çıkartabildi.

diyorsun.Bu da anlamsız.Başta da söylediğim gibi çok farklılar.

Birisi sapasağlam.Diğeri biri amiral diğeri amiral dengi adamla çarpışıyor kayda değer bir süre.Bu adamın meyvesi de çok enerji harcıyor.Dayak yediği yetmiyor,kendi meyvesi de üstüne enerjisini hiç ediyor.

Biri tek saldırı yerken Law'ın Dof+Issho'dan kaç saldırı aldığı belli değil.Ama

Ne farkeder biri kılını kıpardatamıyorken diğeri saldırı çıkartabildi.Haklısın.
Ah kıyamam Law'a savaşmışta yorulmuş :) 2 parmak ahreketi ile 400 metre ileri atan meyve bende zaten :)

Zoro adamımsın :good: Sanji reyizden uzun bi süre haber alamayacağız, saldırı izni muhabbeti manga'da daha bi güzeldi sanki. Bölümü beğendim :alkis:

Bir kere bu iki örneği karşılaştırman yanlış ki. Durum farklı. O durumda zoro olsaydı onun yine saldırı çıkarıp çıkaramayacağını bilemezsin ki. Zoro dayanıksız bir karakter değil. En az Law kadar dayanıklı bir karakter.
Nereden biliyon? Dur tahmin edeyim Lüffi'nin acılarını aldı di mi? Hay yarabbi.Law Vergo'dan 2 ton dayak yedi,o kadar kalbi sıkıldı gene de sağlamdı,sonra Dresrossa'da amiral+Dof tarafından dövüldü gene sağlamdı Dof ile dövüştü.Dof dövdü şu an gene iyi durumda ve Dof ile savaşıyor,Dof deldi geçen bölüm hala pili bitmedi.Ama Zoro acıları aldı tabi.

Nereden biliyon? Dur tahmin edeyim Lüffi'nin acılarını aldı di mi? Hay yarabbi.Law Vergo'dan 2 ton dayak yedi,o kadar kalbi sıkıldı gene de sağlamdı,sonra Dresrossa'da amiral+Dof tarafından dövüldü gene sağlamdı Dof ile dövüştü.Dof dövdü şu an gene iyi durumda ve Dof ile savaşıyor,Dof deldi geçen bölüm hala pili bitmedi.Ama Zoro acıları aldı tabi.
Aynen öyle. Law'un o acıları alıpta ayakta kalacağını nereden biliyorsun ? Diyorum ki durum farklılığı var. Mangaka bunu yapmadan asla bilemeyiz. Ama hala millete zoro fanboyu diyip duruyorsun. Ne bu saldırganlık anlamıyorum ki ? Bu yazdıkların bende çok rahat Law fanboyu yakıştırması yapabilirim ama yapmıyorum. Çünkü doğru değil. Yaptığın şeyin yanlış olduğunun farkına var bence. Bu kadar saldırgan olma.

Zoro'nun o saldırılardan sonra ayakta kalmayacağını nerden biliyorsun ?
Tmm Law'da dayanıklıda Zoro dayanıklı değilmiş gibi gösterme çaban var sanki.

Forumda Zoro fanları var ama artık gına mı geldi bilmiyorum onlardan ne oldu bir de Anti Zoro fanları var.Bu ikisi kapışınca zevkli anlar oluşuyor ne diyelim size iyi eğlenceler :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık