Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haha,Zoro amiralin gücü etkisi altında değilken counter çaktı diyenler nerede şimdi? Bulacağım oğlum hepinizi.
Herif bal gibi de yapıştırmış meyvenin etkisi altındayken, lel.
Auwww.

Benimle tartışmıştın da sorun şuydu Law bile kalkamadı modundaydın.Amiral tek saldırı yapıp gidiyor.Devam etse kolayca haklar.

Bu adamın basıncı hep aynı orantıda değil.Law diyor ki bir an olsun HAFİFLETMEMELİYDİN yer çekimini.Yani başlarda kaldıramayacağı bir tonda iken sonradan tüymesini sağlayacak tonda.Zoro'ya yaptığı kumarhanede çöplere yaptığı ile aynı görünen.Bunun en güçlü saldırısı olmadığını tek düşünen ben değilimdir herhal.Ve daha önemli bir fark da şu: Law 2 saat biri amiral diğeri amiral dengi 2 adamla cebelleşmesine rağmen kurtulabiliyor.Law adamlar tarafından ciddi şekilde hırpalanıyor,bunun yanı sıra meyvesinin de çok fazla enerji harcamas var.Öyle ki Dof hala mı kaçacak gücü var diyerek bunu dile getiriyor.Sapasağlam ve tek saldırı yemiş Zoro ile kıyaslamak çok mantıklı olsa gerek.Hoş o derece hırpalanmasına rağmen tüyebildi Law.

Neyse bölümü izleyeyim ben de.Reisi uzunca bir süre göremeyeceğiz :(

Auwww.

Benimle tartışmıştın da sorun şuydu Law bile kalkamadı modundaydın.Amiral tek saldırı yapıp gidiyor.Devam etse kolayca haklar.

Bu adamın basıncı hep aynı orantıda değil.Law diyor ki bir an olsun HAFİFLETMEMELİYDİN yer çekimini.Yani başlarda kaldıramayacağı bir tonda iken sonradan tüymesini sağlayacak tonda.Zoro'ya yaptığı kumarhanede çöplere yaptığı ile aynı görünen.Bunun en güçlü saldırısı olmadığını tek düşünen ben değilimdir herhal.Ve daha önemli bir fark da şu: Law 2 saat biri amiral diğeri amiral dengi 2 adamla cebelleşmesine rağmen kurtulabiliyor.Law adamlar tarafından ciddi şekilde hırpalanıyor,bunun yanı sıra meyvesinin de çok fazla enerji harcamas var.Öyle ki Dof hala mı kaçacak gücü var diyerek bunu dile getiriyor.Sapasağlam ve tek saldırı yemiş Zoro ile kıyaslamak çok mantıklı olsa gerek.Hoş o derece hırpalanmasına rağmen tüyebildi Law.

Neyse bölümü izleyeyim ben de.Reisi uzunca bir süre göremeyeceğiz :(
Birine yeri bile çökertebilecek kadar baskı uygularken diğerinde hafif bir oyuklık oluyor sadece diyor ve çekiliyorum.

Birine yeri bile çökertebilecek kadar baskı uygularken diğerinde hafif bir oyuklık oluyor sadece diyor ve çekiliyorum.
Adam 2 ton dayak yemiş diyorum,meyvesini çokça kullandı meyve enerjisini çok harcıyor diyorum bana ne diyor.He he Zoro über he.Zoro o kadar zaman cebelleşemez bile.Bak cebelleşsin o da Law gibi olurdu demiyorum,cebelleşemez.K.hakisi Sanji kadar yok,Sanji'nin sezemediği ipleri o hiç sezemez kukla olur.Ki bahsettiğim Dof.Bunun bir de amirali var :( Ama Zoro kami sama yapar di mi ? Karakterden soğutuyorsunuz başka da bir boka yaradığı yok şişirmelerinizin.

+Adam o mesafeden saldırabiliyor mu diye şaşırdı. Bunun yanı sıra mangada titremisti sanırım.
Ne farkeder biri kılını kıpardatamıyorken diğeri saldırı çıkartabildi.

Adam 2 ton dayak yemiş diyorum,meyvesini çokça kullandı meyve enerjisini çok harcıyor diyorum bana ne diyor.He he Zoro über he.Zoro o kadar zaman cebelleşemez bile.Bak cebelleşsin o da Law gibi olurdu demiyorum,cebelleşemez.K.hakisi Sanji kadar yok,Sanji'nin sezemediği ipleri o hiç sezemez kukla olur.Ki bahsettiğim Dof.Bunun bir de amirali var :( Ama Zoro kami sama yapar di mi ? Karakterden soğutuyorsunuz başka da bir boka yaradığı yok şişirmelerinizin.
Ben Zoro Lawdan güçlü yener vs tarzı birşey demedim. Sakin ol şampiyon.

Zoro'nun law'dan daha dayanıksız olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Bence değil . Bunun örneğini gördük zaten biliyorsunuz .

Ben Zoro Lawdan güçlü yener vs tarzı birşey demedim. Sakin ol şampiyon.
İki çok farklı durumdaki adamı kıyaslayıp:

diyorsun.Bu da anlamsız.Başta da söylediğim gibi çok farklılar.

Birisi sapasağlam.Diğeri biri amiral diğeri amiral dengi adamla çarpışıyor kayda değer bir süre.Bu adamın meyvesi de çok enerji harcıyor.Dayak yediği yetmiyor,kendi meyvesi de üstüne enerjisini hiç ediyor.

Biri tek saldırı yerken Law'ın Dof+Issho'dan kaç saldırı aldığı belli değil.Ama

Ne farkeder biri kılını kıpardatamıyorken diğeri saldırı çıkartabildi.Haklısın.

İki çok farklı durumdaki adamı kıyaslayıp:

diyorsun.Bu da anlamsız.Başta da söylediğim gibi çok farklılar.

Birisi sapasağlam.Diğeri biri amiral diğeri amiral dengi adamla çarpışıyor kayda değer bir süre.Bu adamın meyvesi de çok enerji harcıyor.Dayak yediği yetmiyor,kendi meyvesi de üstüne enerjisini hiç ediyor.

Biri tek saldırı yerken Law'ın Dof+Issho'dan kaç saldırı aldığı belli değil.Ama

Ne farkeder biri kılını kıpardatamıyorken diğeri saldırı çıkartabildi.Haklısın.
Bir kere bu iki örneği karşılaştırman yanlış ki. Durum farklı. O durumda zoro olsaydı onun yine saldırı çıkarıp çıkaramayacağını bilemezsin ki. Zoro dayanıksız bir karakter değil. En az Law kadar dayanıklı bir karakter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık