Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

654: Güzelliğin Kılıcı! Beyaz Atlı Cavendish!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MonkeyD.Garp

Sanjinin ortaya çıkışını hep jabra ve vergo vssinde olduğu gibi beklemiştim ama yanından bile geçemedi :(

Bunlar sadece avuntu dikkatli bakarsa çizimleri(O zaman için bile kötü) yine uzatmalar filler var ee farkı ne ? Çünkü seriyi başından beri mangasından takip etmiyorsun animesine hayran kaldın ama Mangayı okuduktan sonra batırdıklarını anladın ve hoşuna gitmedi.

Hangi eski bölümleri kastediyorsun bilmiyorum ama tekrar izliyorum arcları ve o kadar çok farkediliyor ki şuan ki kadar olmasada o zamanlarda yeterince baştan savmaydı animesi.Şuan biraz abartmış durumdalar o kadar :/
Ben adama atmosfer diyorum o bana çizim diyor
Ben ruh diyorum o dış görünüş diyor
Bir tutarlılık vardı One Piece de o zamanlar kendi içinde her şey yerli yerindeydi bir bütünlük söz konusuydu.
Ben bu kadar One Piece hayranıysam o senin kötü çizimler sayesindedir, şuan ki One Piece gibi olsa eski yapım inan kimse buralara gelemezdim:eek:

Dur çok iddialı konuştum zevk meselesi işte ama bence eski yapım çok başkaydı:)

Unknown

Ben adama atmosfer diyorum o bana çizim diyor
Ben ruh diyorum o dış görünüş diyor
Bir tutarlılık vardı One Piece de o zamanlar kendi içinde her şey yerli yerindeydi bir bütünlük söz konusuydu.
Ben bu kadar One Piece hayranıysam o senin kötü çizimler sayesindedir, şuan ki One Piece gibi olsa eski yapım inan kimse buralara gelemezdi:eek:
Atmosfer den şikayet ediceksen Manga konusuna gidiceksin burda animenin yapabileceği pek birşey yok gibi.Filler larla falan senin hayalindeki atmosferi bozuyolarsa o zaman tamam derim. :/

Ayrıca şuan animenin kötü olduğu hakkında hem fikiriz ama ayrıldığımız nokta eskidende kötü olup olmadığı..Eskidende kötüydü ama bu kadar değildi. :/ Birde farkındalık olayı var onu da daha demin söyledim zaten :/

Roronoa Zoro

One Piece'in animesi hep başarısızdı ama hiç bu kadar başarısız değildi.

Bleach animeye yeni başladım. Hakikaten OP'yi animatörler batırıyor.
Tv tokyo'nun animeleri kaliteli oluyor gerçekten. Bleach izlediğim en iyi animedir(görsel olarak), özellikle hd bölümlere geçildikten sonra kalitesi kendini iyice belli ediyor. Toei de eskiden kaliteliydi ama artık yerlerde çizim kalitesi(özellikle one piece). One piece'in başka bir kanala geçmesi animenin geleceği açısından en iyi çözüm gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık