Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

654: Güzelliğin Kılıcı! Beyaz Atlı Cavendish!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi tamam Dof kutsal ejder anladık ama artık değilim gibi bir şey dedi. Korsan olduğu için ayrıcalıklarından bazılarını mı kaybetti acaba?

Şimdi tamam Dof kutsal ejder anladık ama artık değilim gibi bir şey dedi. Korsan olduğu için ayrıcalıklarından bazılarını mı kaybetti acaba?
Kaybetmiş gibi mi görünüyor?:D Adam Akainu oltaya getirdi daha ne yapsın

Sanji tarafını daha özenle çizmeye çalışmışlar aslında başarmışlarda o tepmik sahnesi çok kısa süreli verdiler bize orada bi bekliyeceksin bizde anın tadını çıkaracaz değil mi? Neyse öbür bölüm ciddi ciddi vs izleyeceğiz tek attığı adamla uğraşan Dof Sanjiyle artık güzel bi kapışır:cool:

Sanatsallık yok aga bunlarda.Sadece Sanji sahnesine bakıp kapattım ama pek beğenmedim.Orada ağır çekime falan alacaksın ki epik bir sahne çıksın ortaya de mi?:S

Sanatsallık yok aga bunlarda.Sadece Sanji sahnesine bakıp kapattım ama pek beğenmedim.Orada ağır çekime falan alacaksın ki epik bir sahne çıksın ortaya de mi?:S
Öylede senin avatar niye bu kadar kötü :S
One Piece anime alışkanlık başka bir şey değil yada seslendirme o da değilse herhalde Luffy'nin komiklikleri bide arada iki şov işte başka bir şey yok cidden ilk bölümler nere bular nere demiyeceğim hem sıkıldım hemde sıkmışımdır hep aynı şeylei söyleyerek:D

Dur dur senden daha kötüsüde varmış :/
2005'li

One Piece anime alışkanlık başka bir şey değil yada seslendirme o da değilse herhalde Luffy'nin komiklikleri bide arada iki şov işte başka bir şey yok cidden ilk bölümler nere bular nere demiyeceğim hem sıkıldım hemde sıkmışımdır hep aynı şeylei söyleyerek:D

2005'li
Avatarıma laf ettiğin için seni Visums'a havale ediyorum.: S

Bu arc bitene kadar izlememeye karar verdim.Bakalım toplu izleyince hoşuma gider belki.:/

Unknown

Avatarıma laf ettiğin için seni Visums'a havale ediyorum.: S

Bu arc bitene kadar izlememeye karar verdim.Bakalım toplu izleyince hoşuma gider belki.:/
Yok aslında Op nin animesinin geneli kötü en başından beri ama gittikçe kötüleştiği için eski bölümler daha iyi geliyor.Gelen gideni aratır misali pek birşey değişmiyecek genel olarak :ehe:

2005'li
Zevksizsin diyorum da anlamıyorsun ki :artiz:

Unknown

Tamam:eek:
One Piece adam geneline kötü dedi yazık :/
Atmosferi yeterdi eski One Piece'sin;)
Bunlar sadece avuntu dikkatli bakarsa çizimleri(O zaman için bile kötü) yine uzatmalar filler var ee farkı ne ? Çünkü seriyi başından beri mangasından takip etmiyorsun animesine hayran kaldın ama Mangayı okuduktan sonra batırdıklarını anladın ve hoşuna gitmedi.

Hangi eski bölümleri kastediyorsun bilmiyorum ama tekrar izliyorum arcları ve o kadar çok farkediliyor ki şuan yapılan anime kadar olmasada o zamanlarda yeterince baştan savmaydı animesi.Şuan biraz abartmış durumdalar o kadar :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık