Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

617: "Caesar'ın Mağlubiyeti! Güçlü Grizzly Magnum!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toshio Deguchi"nin animatörlük yaptığı bölümler.Digimon gibi tırt bir animede çalışmış biri olarak gene iyi iş çıkarmış

Episode 408
Episode 416
Episode 422
Episode 428
Episode 438
Episode 446
Episode 452
Episode 460
Episode 471
Episode 482
Episode 490
Episode 503
Episode 513
Episode 522
Episode 532
Episode 544
Episode 554
Episode 562
Episode 568
Episode 576
Episode 584
Episode 593
Episode 599
Episode 608
617 bugünkü bölüm

Çalıştığı Projeler
Digimon Savers
add Animation Director
Digimon Tamers
add Key Animation
Higurashi no Naku Koro ni Kai
add Key Animation
Himitsu no Akko-chan 3
[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Taşlaşma olayı anladığım kadarıyla manga"da var ortadaki resme dikkatli bakın
demek istediğim animede ceaser luffynin saldırısını karşıladı ve o ara taşlaştı , manga karşılama falan yok , Luffy çakıyor ceaser uçuyor ondan sonra az biraz taşlaşma oluyor :beli:

Altyazı nerden bulabilirm

Bu bölümden sonra animeyi öven biri olarak utandım hala animeyi mangadan daha çok seviyorum ama bu kadar da rezil edilmez ki be arkadaş bir sahne. Nerede o luffy lucci sahnesi nerede o zoro ryuuma sahnesi

One Piece animesinden fazla beklenti içine girmeyin, zaten animatör tutarsızlığı var ve illa ki her animatörün kendine has yorumlayışı.

Animeyi baya bi zamandır izlemiyodum ve bugün bu başlığın açıldığını görünce 610.bölümden başlayıp 617ye kadar izledim ve size tavsiyelerim:
-Animeyi 5-6 bölüm biriktirip izlemeniz çünkü saatlerce izledikten sonra detaylara çok fazla takılmayıp daha fazla zevk alıyorsunuz (en azından bende öyle oluyo :D)
-Animeleri izlemeden önce mangaya yaklaşmayın bile çünkü anime manga arası çok fazla fark var ve mangayı hatırlamadan izleyince gerçekten gaza gelebiliyosunuz. (Eksik B12'lerim saolsun çoğu şeyi hatırlamıyorum :D)
-Animeyi korsanfan'daki 50-60mb olan versiyonlarını değil de nyaa torrents'deki 400-500mb boyutlarındaki versiyonlarını izlemenizi öneririm görüntü pürüzsüz oluyo.

İzlediğim 7 bölüme dayanarak yorum yaparsam:

-Anime gereksiz konuşmalarla ve girişle baya zaman kaybediyo. Biriktirip atlaya atlaya izlemek çok daha keyifli.
-Dediğim gibi manganın bu bölümlerini çok fazla hatırlamıyorum. O yüzden Vergo'nun Law'ı dövmesi ve Smoker-Vergo dövüşünde nereleri sonradan eklemişler nereleri eksik bırakmışlar hatırlamıyorum ama bence asıl dövüş olan Law vs Vergo'dan (Law'ın kazandığı 2.Dövüş) ve Arc'ın asıl dövüşü olan Luffy vs CC dövüşlerinden çok daha iyiydi bu iki dövüş.
-Law vs Vergo 2.Raund baya kısa sürdüğü için iyi veya kötü diyemem ama Vergo'nun vücudu animede bence çok daha iyi görünüyodu.
-Luffy vs CC ilk kısa karşılaşmalarda iyiydi ama son dövüşte CC'nin Luffy'nin ellerini tutması bence de kötüydü ama ellerini ezip parçalaması birazcık teselli oldu bana göre.

Aklıma geldikçe editlerim.

Eyyorlamam bu gadar.

Bi 7 bölüm sonra falan tekrar yazarım :D

Filler sahnelerinden nefret ediyorum.Yapamıyorsanız yapmayın kardeşim. Ceasar az daha dayansa luffy yi yenicekmiş öyle gözüküyor anime de. O kolunu tutup ben güçlüyüm diye gülme sahnesi nedir.Luffy mangada tek atıyor ceasara. Eklemesinler şu filler sahneleri mangada ne varsa onu yapsınlar işte. Animeden soğutuyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık