Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

617: "Caesar'ın Mağlubiyeti! Güçlü Grizzly Magnum!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animatörleri değil Animatör'ü suçlayın. Geçen Hafta ki Shuuichi Ito'ya kim kötü diyebilir? 2013'ün en iyi bölümünü yapmıştı adam.

One Piece Animatörleri ile ilgili bilgi sahibi bir arkadaşım, Deguchi'nin One Piece'in en kötü Animatörü olduğunu söylemişti.
Bu bölüm gerçekten bunu teyit ettim. Deguchi bu yakınlarda 608. bölümde de görev almıştı ve o bölümü de beğenmemiştim.
Özellikle karakter çizimlerinde gözle görülür sıkıntı var.

LuffyxCaesar sahnesine şükredin. En azından Luffy'ye ikinci bir Grizzly Magnum yaptırmadı.
Ve Koka'nın kırmızı flash efekti bu bölüm yoktu. Onun dışındaki kısımlar iyiydi.
Bu bölüm Deguchi'ye verebileceğim en iyimser not 6/10 olur.

Haftaya yeni bir isim var. Toei'de Animasyon Yönetmenliğine yeni terfi etmiş biri. Masahiro Kitazaki
Hunter'ın 22. bölümünde Anahtar Animatörlük yapmış. Tarzına bakılırsa, Mike'nin ilk göründüğü sahne ona ait gibi görünüyor.

[video=youtube;_tv0BuOc0ng]http://www.youtube.com/watch?v=_tv0BuOc0ng[/video]

Animatörleri değil Animatör'ü suçlayın. Geçen Hafta ki Shuuichi Ito'ya kim kötü diyebilir? 2013'ün en iyi bölümünü yapmıştı adam.

One Piece Animatörleri ile ilgili bilgi sahibi bir arkadaşım, Deguchi'nin One Piece'in en kötü Animatörü olduğunu söylemişti.
Bu bölüm gerçekten bunu teyit ettim. Deguchi bu yakınlarda 608. bölümde de görev almıştı ve o bölümü de beğenmemiştim.
Özellikle karakter çizimlerinde gözle görülür sıkıntı var.

LuffyxCaesar sahnesine şükredin. En azından Luffy'ye ikinci bir Grizzly Magnum yaptırmadı.
Ve Koka'nın kırmızı flash efekti bu bölüm yoktu. Onun dışındaki kısımlar iyiydi.
Bu bölüm Deguchi'ye verebileceğim en iyimser not 6/10 olur.

Haftaya yeni bir isim var. Toei'de Animasyon Yönetmenliğine yeni terfi etmiş biri. Masahiro Kitazaki
Hunter'ın 22. bölümünde Anahtar Animatörlük yapmış. Tarzına bakılırsa, Mike'nin ilk göründüğü sahne ona ait gibi görünüyor.

[video=youtube;_tv0BuOc0ng]http://www.youtube.com/watch?v=_tv0BuOc0ng[/video]
Şu Deguchi denen adam başka hangi bölümleri yapmış bir bilgin var mı?

Nefret ettim animeden tek yediği saldırıyı o kadar tutturuyor ya :D birde adamın sanki b.hakisi var kokayı nasıl geçip donduruyorsa luffynin elini.

Artık bölüme özel konu mu açılıyor ? :confused:

Ek olarak çözdüm ben bu işi Animetörler Luffy sevmiyor. Baksana geçen bölüm law bu bölüm Luffy
Sanki Biri KK diğeri çaylak gibi duruyor :(

Arkadaş bu bölüm neydi yahu böyle, Luffy'nin son saldırısın da Caesar teke gitmiyor muydu? Ne oldu ben anlamadım.
Bu durumun 2 açıklaması olur;
1. Animatör bize diyorlar ki: İlk başta Luffy'nin Caesar'a yenilmesi hata değil. İnanmıyorsanız bu bölüme bakın Luffy'nin şuanlık en güçlü saldırılarından birini adam bir süre durdurmayı başardı, yani bu adam aslında güçlü diyorlar bize.(Kısacası oda Luffyi Caesara ilk başta yendirmesinin nasıl büyük bir hata olduğunu anladı ve animatörlerden yardım alarak bize bu hatayı yedirmeye çalışıyor)
2. Gümüş arkadaşımın üstte de bahsettiği gibi bu bölümü yapan kişi ''Deguchi'' adlı kişidir. Ve bana göre bu adam Animatörlüğün daha A'sını bile kavrayamamıştır. Hadi diyelim Luffy olayının nedeni açıkladığım 1. madde olsun. Peki karakteri nasıl böyle çize bildin, senin hiç mi elinin ayarı yok?

Sezar'ın hakkını Sezar'a vermişler.

Luffy biraz az ıkınsa yenilecekti o son ıkınma ile aldı .

Bir "çok beklenilen sahnenin" daha içine ederek anime düzeliyor umutlarımızı boşa çıkardığı için toei'yi kutluyorum.

Arkadaşım madem bu Deguchi denen adam iyi anime yapamıyor ne diye hala kadroda tutuyorsun? Hadi çalıştırıyorsun diyelim, neden böyle bölümleri buna yaptırıyorsun? Arc başlarındaki bölümleri yaptırsana. Bölümün sonu gelmiş, heyecan tavan yapmış, aksiyon on numara ama toei'nin yaptığına bak sen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık