Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben One piece fanıyım bir manga karakterine bağlanıp onu delice savunacak ya da gözüme at gözlügü takacak bir insan değilim beni heycanlandiran bir sahne sundum. Ve şahsi kanaatim Zoro yeterince güçlü. Hiç bir zaman Luffynin gölgesi gibi hissetirmedi bana. King'i Zoro kesse daha çok hoşuma gider. Ama bu sefer de Luffy diger Novalarla Yonko aldı. Zoro anca sag kol kesti derler
Zoro ne kadar iyi olursa olsun
2200 doruikilik kakuyu
Luffy 4200 doruikilik Lucciyi aldığında aradaki fark gösterildi ve bu olaydan sonra Luffy her defasinda kendisini aşarken Zoro henüz kendisini geliştirebileceği zorlu bir rakibe karşı dövüşmedi bile . Hala Luffy ile denk olabileceğini düsünmeyin artık.Zoro, Luffy ve Kidden sonraki en güçlü supernovadir.Kingi alsa yeter.

Zoro ne kadar iyi olursa olsun
2200 doruikilik kakuyu
Luffy 4200 doruikilik Lucciyi aldığında aradaki fark gösterildi ve bu olaydan sonra Luffy her defasinda kendisini aşarken Zoro henüz kendisini geliştirebileceği zorlu bir rakibe karşı dövüşmedi bile . Hala Luffy ile denk olabileceğini düsünmeyin artık.Zoro, Luffy ve Kidden sonraki en güçlü supernovadir.Kingi alsa yeter.
Sınırlarını yaşayan kimdi o bölümlerde peki. King dedigin adam Nova sag kolu. Zaten King ile kapişsa sinirlarini görsek daha güzel olur bence. Tekrardan söylüyorum. Zoro Kaidoyu almayacak. Ejder formunu cizecek. Kaidoyu iş birlikleri ile inecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık