Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu malı da adam ettiler ya. Ne desek boş. Şu harekete bak.
Dün yazacaktım unuttum. Düzenli Fatih abe takipçisiyim ve şu ana kadar tüm programları "bunu biliyordum ve ilk söyleyen de bendim" kelimesini çok kullanıyor. Ayrıca içi başka dışı bir başka. Bir bize göstermek istediği fikri ayrı var; bir de içinde tutmaya çalıştığı fikri var. İş fiilayata gelince iki fikrinin de dışında hareket ve kararlar alıyor. Ben anlamadım valla usta bu adamı

Ben bazen şunu düşünüyorum. Belki de DEM, belediyeden daha karlı kazançlar elde etmiştir arkaplanda ? Yani DEM ısrarla kriminal adamları aday yapıyor. Sonra mağdur ayakları. Gün geçtikçe de daha da nüfuz ediniyorlar. Bak düşündükçe sinirlendim, kuruldum.

Ben bazen şunu düşünüyorum. Belki de DEM, belediyeden daha karlı kazançlar elde etmiştir arkaplanda ? Yani DEM ısrarla kriminal adamları aday yapıyor. Sonra mağdur ayakları. Gün geçtikçe de daha da nüfuz ediniyorlar. Bak düşündükçe sinirlendim, kuruldum.
Neyin nüfüzunu ediyorlar bu seçimlerde en az oy aldıkları seçimi yaşadılar. Chp'ye yanlıyorlar işte oradan ekmek alırız diye.

Edit: Rte gittikten sonra bir cephe açıp kapatmaya da gerek kalmayacağından yüzde 6-7 oylarıyla anca hikaye anlatırlar.

kayyum kararı yanlış. hakim, yine yeni yeniden bakunin'i haklı çıkartacak bir karar almış ama hem ortada danışıklı bir dövüşün olduğunu ve iki tarafın da halinden memnun olduğunu düşünüyorum hem de bakındım da biraz; adamın ailesi aşiret, babası eski akp milletvekili ve zamanında pkk sizi tükürüğünde boğar demişliği var. savunulacak tarafı yok açıkçası.

ayrıca, dışarıdan bakınca halkın iradesi elinden alınmış gibi duruyor evet ama gerçekten ona oy verenler kendi iradeleriyle mi oy verdi yoksa oy vermezseniz götünüzü keseriz mi dedi aşireti yönetenler?

Son 2 seçimdir oyları düşüyor nasıl nüfuz edinme bu ? İstanbul da seçmen doğrudan ''isme'' verdi. Onların sözcüsü diyor ki bizim oylarımızı da var .E sizin adayınız da var o neden az oy aldı xD Batıya gittikçe seçmen kafası değişiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık