Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O mantikla Salah ve Lukaku'yu da sayabiliriz :D Sahsen bu sezon izlerken en zevk aldigim futbolcu De Bruyne oldu. Adam dusundugu her pasi, sutu, driplingi kusursuzca gerceklestirebiliyor. Bu sene 8 numara gibi oynadigindan savunma becerisini de inanilmaz derecede gelistirdi.
Kesinlikle katılıyorum sana daha da iyi hale gelecektir 2 sene daha kalıp gelişsin sonra gideceği yer zaten Real MADRİD olacak :) Salah'ıda Real de görmeyi çok istiyorum Ronaldo emekli olmadan gelse harika 2'li olurlardı.

Kesinlikle katılıyorum sana daha da iyi hale gelecektir 2 sene daha kalıp gelişsin sonra gideceği yer zaten Real MADRİD olacak :) Salah'ıda Real de görmeyi çok istiyorum Ronaldo emekli olmadan gelse harika 2'li olurlardı.
Modric- de bruyne hayallerimin orta sahasi. Arkalarinda Kante'de olursa yeme de yaninda yat:)
Bunu yazarken Lukaku davari adamin cok net asistini yedi.
Aha simdi de atti :D

Son 16 turunda Almanya ve Brezilya karşılaşacak gibi. Almanya en azından berabere kalsaydı iyiydi Meksikayla.

Tüh ya maçta 7 gol olmuş. Bilsem üşenmez izlerdim. Neyse ki bugün hep güzel maçlar var. Güney Kore-Meksika ve Almanya-İsveç maçları sarar bayağı. Yarın da şanlı Japonyamızın ikinci maçı var. Oradan da bir puan gelirse demeyin keyfime. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık