Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şanssızlığın bir yerlerine koyduk. 2. yarı çok fazla pozisyon vardı ama girmeyince girmiyor. Oyuncu değişiklikleri de çok kötüydü ya. Khedira yerine İlkay, Werner yerine de Gomez girseydi 2. yarı başında, çok farklı şeyler olabilirdi. Neyse Almanya'ya güveniyorum.

Tamam fena oynamadılar da Meksika kazandıdan ziyade Almanya kaybetti. Bariz rehavet var Almanya'da, böyle kazanamazlar kupayı. İkinci turda Brezilya çaksın bunlara da 7-1'in intikamını alsınlar. Gerçi o skorun da intikamını al al bitmez :oleyo:

Tamam fena oynamadılar da Meksika kazandıdan ziyade Almanya kaybetti. Bariz rehavet var Almanya'da, böyle kazanamazlar kupayı. İkinci turda Brezilya çaksın bunlara da 7-1'in intikamını alsınlar. Gerçi o skorun da intikamını al al bitmez :oleyo:
O gün bizde misafir vardı. Misafirlerin Neymar hayranı ergen irisi bir de çocukları vardı. Bana abi brezilya böyle yener şöyle yener en kötü ihtimal penaltılarda alırlar vs derken maç başladı. Çocuk 1-0 iken maçı bırakıp tuvalete gitti. Geldiğinde skor 5-0 dı. O anki yüz ifadesini hala hatırlıyorum. :D

Werner ve kroosa acayip sinir oldum.
Gomez baştan oynamalıydı.
Kroos önüne gelen topa şut çekip durdu hani hedefini de bulmuyor tilt etti beni.
Özile de top geldi ama adam oyun kurdu kroos gidip heba etti hepsini. Madem uzun toplarla oynuyorsunuz neden oyunda gomez yok ? Defans hep 2 kişi kaldı hummels ve boateng napsın tek başına.

Brezilya bir gaza gelmiş ama yine sönecekler, şanlı İsviçre'miz alacak bu kupayı, maçı alamazlar.

Üye silindi 2781

Werner ve kroosa acayip sinir oldum.
Gomez baştan oynamalıydı.
Kroos önüne gelen topa şut çekip durdu hani hedefini de bulmuyor tilt etti beni.
Özile de top geldi ama adam oyun kurdu kroos gidip heba etti hepsini. Madem uzun toplarla oynuyorsunuz neden oyunda gomez yok ? Defans hep 2 kişi kaldı hummels ve boateng napsın tek başına.
Kroos'a neler söylemedim... Her topa vuruyor ya, hayır isabetli de vuramıyorum. En az on dan fazla şutu vardır diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık