Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar ilgimi kaybetmişim ki futbola daha yeni aklıma geldi Wc olduğu.En son 2006da Zidane için takip ediyordum.Gerisi sağdan soldan bakma ile geçti.Neyse gönlüm Ronaldosporla.

Henüz bir favorim yok ama Arjantin'in alamayacağını biliyorum.
Di Maria'yı solda oynatacaksan forvete niye Higuain'i koymazsın? Agueroyu oynatıyorsan Di Maria neden solda? Elinde yığınla ofansif oyuncu var ve en saçma şekilde oynatıyor teknik direktör, her kimse artık. Messi fevkalade oyuncu ama her topu onun ayağına atmak nedir? Bir oyuncuya bu kadar bağlı kalınmaz ki!

O kadar ilgimi kaybetmişim ki futbola daha yeni aklıma geldi Wc olduğu.En son 2006da Zidane için takip ediyordum.Gerisi sağdan soldan bakma ile geçti.Neyse gönlüm Ronaldosporla.
Portekiz aynı cavs lan ronaldo daLebron işte tekk kişilik dev kadro. Sırf bu benzelik sebebiyle bile desteklenir Portekiz.:D

Fransanın şansızlığı Deschamps malı. Birde Zizou gibi lider oyuncu eksik.

İspanya dereyi ggeçerken at değiştirip biitiler. Zaten forvetler takımın geri kalanına yakışmıyor.

Arjantin İspanyann tam zıttı. Forvet-hücumm efso ama diğer mevkiler tırt.

Almanya forvet hariç her mevkiyle bomba olsada adamlar takımca gol atmaya meyili zaten. Yine en büyük favoriler.

Belçkaa ve Uruguay sürprizlerim.

Portekiz aynı cavs lan ronaldo daLebron işte tekk kişilik dev kadro. Sırf bu benzelik sebebiyle bile desteklenir Portekiz.:D

Fransanın şansızlığı Deschamps malı. Birde Zizou gibi lider oyuncu eksik.

İspanya dereyi ggeçerken at değiştirip biitiler. Zaten forvetler takımın geri kalanına yakışmıyor.

Arjantin İspanyann tam zıttı. Forvet-hücumm efso ama diğer mevkiler tırt.

Almanya forvet hariç her mevkiyle bomba olsada adamlar takımca gol atmaya meyili zaten. Yine en büyük favoriler.

Belçkaa ve Uruguay sürprizlerim.
O yüzden ronaldospor yazdım zaten.Yanında oynayan adam bizim tinerci lan :D Fransanın kadrosunu say muhtemelen hiç birini tanımam.06 kadrosu hala aklımda mesela.İspanya desen eski hallerinden çok uzaklar.Hollanda bir ara iyiydi şimdi ne durumda bilmiyorum.Arjantinde loser messi var.Almanya favorim zaten de gönlüm Ronaldodan yana.

Vuvuzela denince aklıma nenem geliyor. Ziyarete gelmişti birkaç günlüğüne. Maç açtığımda diyodu bu arı sesi tvden mi geliyo :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık