Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alman taraftarının bir kısmı mesut ve ilkaya karşı çıktı ama takım yani almanya milli takımı mesut ve ilkaya sahip çıktı ve bu hareketlerinin normal olduğunu söyledi.
O yüzden içim rahat. Eğer almanya milli takımı sahip çıkmasaydı dediğin gibi ben de desteklemeyebilirdim.
Yok ya çok aşırı tepki gösterdiler her taraftan. Futbolun en tepesi bunlarla özel görüşme falan yaptı. Resmen Türk asıllı olmaları zorlarına gidiyor, daha doğrusu Alman olmalarından başka bir kimlik kabul etmek istemiyorlar. Bir tek Löw sahip çıkmaya çalıştı o da gayet normal zaten açıklamaya gerek yok.

Fransa tam gidilecek yer değil mi onun için. Sadece turnuva kültüründesin bu sene niye şampiyon olamadın derdi yok. Zaten esnek zamanlarda.
Aynen çok yakışırdı valla. Ayrıca çok başarılı olmasına rağmen Real Madrid faktöründen dolayı kendisini bir kez daha ispat etse iyi olurdu.

Yok ya çok aşırı tepki gösterdiler her taraftan. Futbolun en tepesi bunlarla özel görüşme falan yaptı. Resmen Türk asıllı olmaları zorlarına gidiyor, daha doğrusu Alman olmalarından başka bir kimlik kabul etmek istemiyorlar. Bir tek Löw sahip çıkmaya çalıştı o da gayet normal zaten açıklamaya gerek yok.
Löw tam bir kral zaten adam Mesut’tan bir an olsun şüphe duymamış. Tipik alman siyaseti işte adamlar mülteci ülkesi ve ülkenin yarısı safkan olmadığı için böyle durumlar zorlarına gidiyor.

Messi'den niye nefret edesin :(
Nefret etmiyorum da sevmiyorum diyelim :)
Hırs yok adamda :( Ayrıca oyun tarzını falan da sevmiyorum. Ronaldo neredeyse her şeyi yapıyor. Hava topu, ikili mücadele gibi ekstra özellikleri de cabası.
onalda dünyanın en iyi forveti olabilir ama messi daha fazlası, adam geçme, asist ve gol krallığında birinci. Adam daha ne yapsın:)
Doğruluğu var elbet Ronaldo'nun üstün yanları çok daha fazla benim açımdan. Neyse herkesin tuttuğu kendine deyip özgür iradeye bırakmak en iyisi sanırım.
Zaten en iyi tartışmaya açık değil :D
Virgül falan koy, az daha yanlış anlıyordum :D

Aynen çok yakışırdı valla. Ayrıca çok başarılı olmasına rağmen Real Madrid faktöründen dolayı kendisini bir kez daha ispat etse iyi olurdu.
Son dünya kupasında müthiş oynamıştı. Her topu Zidane'a atıyorlardı filan. Adam ayağına alır almaz takım aksiyon alıyordu.

Messi bugün coşabilir.Dünkü Ronaldo performansından sonra.
Bana göre Messi de- Ronaldo da en iyisi.İkisinin de daha iyi olduğu konular var.Fakat Messi'nin daha çabuk çökeceğine inanıyorum,Ronaldo vücuduna çok iyi bakıyor çünkü.

Geleceğin starı,Messisi ise Cristian Pavon.Yazın bunu bir kenara.Oyun zekasını biraz geliştirip gerizekalılıktan kurtulursa tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık