Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzlerim de, söverim de sana ne arkadaş, daha gördüğünü yorumlayamayan bir dangalak tarafından penaltı çalındı.
Senin izleyip sövme hakkın nasıl varsa, benim de saçmalayana yazma hakkım var. Adam kuralları uyguluyor VAR'dan izleyip, doğru karar veriyor, sen de şekilci diyorsun. Sen böyle saçmalamaya çekinmezsen ben de senin saçmaladığını yüzüne vurmaya çekinmem.

Pozisyon net penaltı, Perisic topa elleri kolları açık şekilde yükseliyor, çarptı ayağına millete yedirecekti göya kaldı ki VAR olmasa yediriyordu da. O top oradan geçse kendide biliyor poziyon olacağını. İyi ki bu sistem geldi bu tarz kirli hareketleri artık kimse yediremeyecek.

Hırvatların yediği ilk golde ki duran top pozisyonu tartışılır, Griezman ayağını önceden rakip oyuncaya takmış gibi geldi bana.

Senin izleyip sövme hakkın nasıl varsa, benim de saçmalayana yazma hakkım var. Adam kuralları uyguluyor VAR'dan izleyip, doğru karar veriyor, sen de şekilci diyorsun. Sen böyle saçmalamaya çekinmezsen ben de senin saçmaladığını yüzüne vurmaya çekinmem.
Sana göre saçma işte birader, bana göre değil. Çarpma var durumda ve bu çarpmanın sebebi öndeki oyuncunun duruma olan dahiliyeti. Ha ben bunu anlamam illa kuralda yazılana bakarım diyorsan keyfin bilir diye yazmışım hala niye uzatıp saçmalıyorsun ?

Pozisyon net penaltı, Perisic topa elleri kolları açık şekilde yükseliyor, çarptı ayağına millete yedirecekti göya kaldı ki VAR olmasa yediriyordu da. O top oradan geçse kendide biliyor poziyon olacağını. İyi ki bu sistem geldi bu tarz kirli hareketleri artık kimse yediremeyecek.

Hırvatların yediği ilk golde ki duran top pozisyonu tartışılır, Griezman ayağını önceden rakip oyuncaya takmış gibi geldi bana.
Zıpladığı için eli o şekilde hareket ediyor. Kasıtlı yapmamış. Kirli bir hareket olarak değerlendiremeyiz.

Adam bilerek yapmadı ki yedirsin :/ Öndeki yükselip vuramayınca şaşırdı, ki zaten kendisini geçse yine kendi takım arkadaşları çoğunluktaydı oradan Fransa'ya ekmek çıkmazdı. Bedavadan gol oldu işte her zamanki gibi.

İlk goldeki faul pozisyonu da kesinlikle tartışılmaz; çünkü faulle uzaktan yakından alakası yok.

Nasıl yani? Penaltı kurallarını biliyor musun sen? Niyetle alakası yok.
Vücudunun bir yerine çarpıp eline çarparsa penaltı yok.
Elini kasıtlarına götürdün diyelim çarptı penaltı yok.
Elle engellemeye çalıştın topun hareketini engelledi penaltı var.
Topu engelleme kastın olmadan hareketini elinle engelledin penaltı var. İllaki niyetlenmiş olmana gerek yok. Önce bir futbol kurallarını oku ondan sonra şunları yaz.
En büyük hirvatistan taraftari benimdir burada ama bariz penaltiydi kol acik top once kola carpiyor sonra vucuda carpiyor zaten. Perisic bile itiraz etmedi hakeme. Neyse moral bozmak yok şanlı Hırvatistan atacak golu cevirecek maci :good:

Sana göre saçma işte birader, bana göre değil. Çarpma var durumda ve bu çarpmanın sebebi öndeki oyuncunun duruma olan dahiliyeti. Ha ben bunu anlamam illa kuralda yazılana bakarım diyorsan keyfin bilir diye yazmışım hala niye uzatıp saçmalıyorsun ?
Hala bana göre diyorsun, güzel kardeşim göreceliği yok durumun. Kuralda açık açık yazıyor diyorum bana göre değil diyorsun. Sen demeye devam et ben de tiye almaya devam edeceğim, hepimiz özgürüz ya.
En büyük hirvatistan taraftari benimdir burada ama bariz penaltiydi kol acik top once kola carpiyor sonra vucuda carpiyor zaten. Perisic bile itiraz etmedi hakeme. Neyse moral bozmak yok şanlı Hırvatistan atacak golu cevirecek maci :good:
Yahu ben de Hırvatları tutuyorum ki, mesele o değil. Tr superlig izleyip izleyip hakem hatalarını ve yancılığı kural mı sanıyorlar nedir. İstiyorsa kendi takım arkadaşı uçan tekme atsın adamın kolu açılsın topu engellesin gene penaltı olur. Şaka gibi ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık