Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Amiral dediğin sabit bir güçte değil ki... Genelde böyle varsayılıyor ama değil. Akainu'nun içinde bulunduğu iki amirali alabilecek kimse yoktur bence, ama Fuji ve Ryokugyu belli olmaz gibi.

Bana diyorsun galiba... Güçsüz görmedim; Akainu ile kıyasladım, yine de belli olmaz dedim gücünü bilmediğimiz için.
Tek senin için değil forum genel olarak Ryo'yu eski üçlüden güçsüz görüyor. Akainu pozisyonu ve seride ki önemi gereği diğerlerinden önde zaten. Çok kesin konuşulduğundan ortaya attım.

Ekip işi mücadeleler çok zor ağa. Hele karşında iki tane yıkıcı, vurdumu nerede ise kol bacak alacak elemanlar varsa. BM Kid&Law ortaklığına çare bulamadı. Iki amirali seri sonu luffy belki alır. Onda bile iyi hasar yer.

Fujiyi neden güçsüz gördünüz? İnsan olduğu için mi? Adil davrandığı için mi? Adam zayıflık da göstermedi. Eğlendi gitti. Jackten sabodan yara aldı diyenlere Zoro da kaidoya yara bıraktı derim.

Akainu ve Aokiji yonko seviyesi. Kizaru yonko seviyesi ya da az altı. Fuji Kizaru'nun az altı. Ryokugyu da büyük ihtimalle Kizaru'nun az altı çıkar. Bu seviyelerdeki 2 adamı seride kimse alamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık