Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hee yusuf yusf çekmeler görev zorluğu mu oldu şimdi? :D Bi Kinemon kadar olamadı senin adam. Adamın beli ikiye bölündü hala yaşadı, seninki teke-yarıma gitti. Senin konuşman hata ya :D
O panelde zaten direk görev zorluğu diye söylüyor. Rica ediyorum yorum yapmadan önce bir panellere tekrar bakın. Acaba yanlış mı hatırlıyorum diye. Teke yarıma gitti falan diyorsun. Kinemon örnek gösteriyorsun. Kinemon Law yüzünden beli ikiye bölünmüştü mesela. Kafanda kurmak yerine bence panelleri tekrar okuyup öyle gelebilirsin.:/

Guernica göğsü delik çatıya çıktı. Kaido'nun kral hakili saldırdığı saldırıdan sağ çıktı. Çatı çöktü hatta o saldırıda. Sen teke yarıma gitti diyorsun. :hhh:

Yalnız Luffy reyiz kral haki kullanırsa zarar verir diye düşünüyorum Zoro'nun aksine işi de bitirir.:D Zoro gibi kral haki basıp da Lucci gibi öncesinde zaten Luffy'nin vurup tek attığı o yüzden dezavantajlı bir adamı indiremeyip rezil olacak biri değil Luffy.:D @RedTeroR

O panelde zaten direk görev zorluğu diye söylüyor. Rica ediyorum yorum yapmadan önce bir panellere tekrar bakın. Acaba yanlış mı hatırlıyorum diye. Teke yarıma gitti falan diyorsun. Kinemon örnek gösteriyorsun. Kinemon Law yüzünden beli ikiye bölünmüştü mesela. Kafanda kurmak yerine bence panelleri tekrar okuyup öyle gelebilirsin.:/

Guernica göğsü delik çatıya çıktı. Kaido'nun kral hakili saldırdığı saldırıdan sağ çıktı. Çatı çöktü hatta o saldırıda. Sen teke yarıma gitti diyorsun. :hhh:
Balın torpilin tanımı olmuş bu. Luffy'de olsa ölmezdi.:D

Luffy kaido'ya yaptığı red rock saldırısının daha güçlü hakilisini( kaido'yu düşürdüğü saldırı ilk vuruşuydu sonradan hakisi çok gelişti) gorosei'ye vurmuş adamda tık yok üzerine bayılmış devler beslemiş vah ne hallere düştün luffy demekki nika olmasa goroseilerle savaşıcak seviyede değil. Nasjuro önüne geleni biçmeye devam etmiş nasjuro'nun panelide baya iyi Mars'ın ne gördüğünü çok merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık