Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hee yani? Ben ciddi hasar almadı ya da karın bölgesinden hasar almadı demiyorum ki. Midesinin yarısı nerede gitmiş? Adam ciddi ciddi midesinin ve bağırsaklarının yarısının gittiğini iddia ediyor. :D Çizilen bunun tam tersi.

Sorum basit, midesi gittiyse midesinin yarısı nasıl çıktı geriye?
Valla hesap işi @Alpamis te. Ben sadece ufak bir katkı yapayım dedim.:D

Gerçi mide dediğimiz organ belli bir miktarı alınsa bile faaliyetlerine devam edebiliyor. Daha geçenlerde bir tanıdık ameliyatla midesinin %80 nini aldırdı.:D

Kaido ile Luffy'nin dövüşüne dahil olmayı ''imkansız'' bir görev olarak gören kişinin bu imkansız görevde hayatta kalmasına sen hak mı diyorsun? Hele bir de adam Kaido vururken ölüme razı olmuş hem de :D
Görevin zorluğu onlar dövüşürken Luffy'i kendisinin öldürmesiydi. Zekasını kullanarak Kaido ve Luffy'i kukla gibi oynattı çatıda. Luffy'i el ense yapıp tuttu ve Kaido'ya sanki bir adamıymış gibi kullanıp Luffy'i ona öldürttü. :a:

Ölüme razı olup ölmemesi ise dayanıklı olmasına yazar. Kaido'da ölmek isteyip gökyüzünden atlıyordu ama dayanıklı olduğu için ölmüyordu. :D

Kuma mevzularından sonra pek bir şey beklemiyorum ama bir kanımızı kaynat be Oda.

Yalnız kaido savunma yapmıyor. Zaten zarar veremezler diye düşünüyor. O yüzden redrock yediğinde hasar aldı. Üstelik insan halindeydi. Meyvesi kapalıydı.

Seride toplasan 20 bölüm bile gözükmeyen cp0 ajanı, ana karakterden çok daha ballı olacak kadar önemli bir hale geldi. :ehe:
Eleman CC ile dövüşürken bile bir şekilde paket olmayı başardı ve sonucunda kimseye bir şey olmadı.

Arlongla dövüşürken ayağını saçma sapan bir yere soktu sonra bunu suya attılar yine bir şey olmadı.

100lerce örneği vardır, Sanji'yi almaya gittiğinde bile yemek yemeyeceğim dedi bunu tost yaptılar namiyi falan aldılar bunla beraber yine bir şey olmadı. Top Kek'te tek 10 tane örneği vardır yaptıklarından hiçbir bedel ödemediğine dair.

Sürekli şikayet eden toksik biri olmak istemiyorum fakat hakkaten bazı şeyleri sakız gibi uzatması can sıkıcı. Bu gidişle bu seri 10 yıla bitmez.

Yara yanda, ortada değil. Ve hala midesinin nasıl çıktığına cevap veremiyorsun.

Bunun neresi ortası oluyor?

Al bunda daha net. Yara yanda. :D Ortasında Ace gibi delik açılmıyor.

Arkadaş karın kasına kadar gitmiş. Midenin bir kısmı dedim o yüzden. Bağırsakda işin içinde. Ace bildiğin simit olmuştu zaten o yüzden öldü. O iki hasarı bir tutan olmadı ki.

Görevin zorluğu onlar dövüşürken Luffy'i kendisinin öldürmesiydi. Zekasını kullanarak Kaido ve Luffy'i kukla gibi oynattı çatıda. Luffy'i el ense yapıp tuttu ve Kaido'ya sanki bir adamıymış gibi kullanıp Luffy'i ona öldürttü. :a:

Ölüme razı olup ölmemesi ise dayanıklı olmasına yazar. Kaido'da ölmek isteyip gökyüzünden atlıyordu ama dayanıklı olduğu için ölmüyordu. :D
Hee yusuf yusf çekmeler görev zorluğu mu oldu şimdi? :D Bi Kinemon kadar olamadı senin adam. Adamın beli ikiye bölündü hala yaşadı, seninki teke-yarıma gitti. Senin konuşman hata ya :D

Hee yusuf yusf çekmeler görev zorluğu mu oldu şimdi? :D Bi Kinemon kadar olamadı senin adam. Adamın beli ikiye bölündü hala yaşadı, seninki teke-yarıma gitti. Senin konuşman hata ya :D
Yusuf yusuf atan adam Kaido'dan hibrit modta tüm öfkesiylen h.hakili atak yiyor. Eleman fotoğraf çekebiliyor.:D Ve bunun adı bal değil torpil değil.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık