Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Girdiği üç beş aksiyon sonunda öldüğünü gördüğümüz karakterle.

Her dövüşünde 102398324876 raund dayak yemesine rağmen hala yaşayan, hatta ölüp geri gelip yaşayan karakteri balda yarıştırmayı da ancak sen yapabilirdin :oleyo2:
Söylediğim mesajı tam oku cevabın varsa dinliyorum. İşine geldiği gibi yorum atma.

Kardeşim adamın en detaylı çizimlerinde zaten gösterilmiş bu ayrıntı. Oda küçük panellerde ayrıntıları kaçırabiliyor. Ben de sana diğer sahnelerdeki görselleri attım. Onlara ne diyorsun? Yanlış çizim mi?
Yara yanda, ortada değil. Ve hala midesinin nasıl çıktığına cevap veremiyorsun.

Bunun neresi ortası oluyor?

Al bunda daha net. Yara yanda. :D Ortasında Ace gibi delik açılmıyor.

Kardeş ben de manga paneli attım. Adam ölümü bekliyor sessizce. Arkadaşı da imalı bakış atmış. Bunun üstüne orada fotoğraf çekiyor Kutsallara yaranmış olmak için işini iyi yapıyor. Fotosunu da çekti.:D
Bak bende sana manga paneli atayım. Bunlar aynı arc içinde oluyor mesela. Zoro ve Luffy vs Apoo. Cp0 vs Apoo - Drake - Numbers :D

Bak bende sana manga paneli atayım. Bunlar aynı arc içinde oluyor mesela. Zoro ve Luffy vs Apoo. Cp0 vs Apoo - Drake - Numbers :D

Şeytan meyvesi yemesine rağmen kayığını girdabın içine sürerek seriye dahil olmuş Luffy denen çarın, yaptıklarının bedelini ödediğini öğrendimiz bugünden hepinize merhaba diyorum :hhh:

Manga panelleriyle geldim bak. Mangada olan şeyleri söyledim. İşine gelince manga panelleri falan diyorsun. İşine gelmeyince bal diye yorumladım diyorsun. :D

Bal bu bölümde olduğu gibi Luffy hala dövüşebilsin diye yoktan sihirli biftek çıkmasıdır. Ya da 5 yaşındayken Shanks'ın tanrı meyvesini tezgahta unutmasıdır. Ölümden dönmesini saymıyorum bile.
Kaido ile Luffy'nin dövüşüne dahil olmayı ''imkansız'' bir görev olarak gören kişinin bu imkansız görevde hayatta kalmasına sen hak mı diyorsun? Hele bir de adam Kaido vururken ölüme razı olmuş hem de :D

Şeytan meyvesi yemesine rağmen kayığını girdabın içine sürerek seriye dahil olmuş Luffy denen çarın, yaptıklarının bedelini ödediğini öğrendimiz bugünden hepinize merhaba diyorum :hhh:
Seride toplasan 20 bölüm bile gözükmeyen cp0 ajanı, ana karakterden çok daha ballı olacak kadar önemli bir hale geldi. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık