Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G5 ile de zarar veremedi zaten bunlara.

Bu arada 5 dakikada enerjisi bitti yine formdan çıktı. Bana ballı Luffy diyon. Başka kimsede böyle bir dezavantaj yok.

Bu arada Zoro ölümden dönüyor Luffy enerjisini yeniliyor. @William cutting
G4 - G3 falan artık alt liglerin formu. G5 bu liglerin formu en azından.

Ballı işte. Luffy dövüşe devam etsin diye havadan sihirli biftek geldi. Teach'e ballı dersin bir de. Bak Luffy sanki hiçbir şey olmamış gibi takılıyor. Bir kez daha açar g5 bir de.

G4 - G3 falan artık alt liglerin formu. G5 bu liglerin formu en azından.

Ballı işte. Luffy dövüşe devam etsin diye havadan sihirli biftek geldi. Teach'e ballı dersin bir de. Bak Luffy sanki hiçbir şey olmamış gibi takılıyor. Bir kez daha açar g5 bir de.
Tek bir atakla belli olmaz bu iş. Diğer taraftan Warcury gibi hepsi aynı sertlikte mi belli değil. Ama benim açımdan base Luffy görmek hoşuma gitti. İnşallah böyle devam eder.
Daha kral hakisi eklemedi. Temassız vol2 atmış ama. Oda en azından böyle bir gücü olduğunu hatırlamış. Yine de temassız vuruyorsa eli nasıl şişiyor o da merak konusu. Haki savunması yapmış olabilir Warcury.

Elinin şişmesi de yetersiz olduğu anlamına gelmez. Katakuri'yi öyle dövdü.:D

Tek bir atakla belli olmaz bu iş. Diğer taraftan Warcury gibi hepsi aynı sertlikte mi belli değil. Ama benim açımdan base Luffy görmek hoşuma gitti. İnşallah böyle devam eder.
Daha kral hakisi eklemedi. Temassız vol3 atmış ama. Oda en azından böyle bir gücü olduğunu hatırlamış. Yine de temassız vuruyorsa eli nasıl şişiyor o da merak konusu. Haki savunması yapmış olabilir Warcury.

Elinin şişmesi de yetersiz olduğu anlamına gelmez. Katakuri'yi öyle dövdü.:D
Kanka, luffy nika olmadan çok güçlü kanka. Kafayı yiycem kanka :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık