Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana kalırsa Oda, bir şeyleri başaramadığının artık bilincinde, bitsin de kurtulayım kafasında çiziyor. Aynı anda beş kadimi de savaşa dahil etmesi, bunu düşünmeme sebep oldu. Beş kadimi savaşa dahil etti ama o yıllardır besleyip büyüttüğü, en büyük otorite imajı yok bu adamlarda, öyle vasat. Bunda tabi ki Nika'nın da payı var. Savaşlardaki ruhu söküp aldı, çatışmaları heyecanla takip edemiyorsun.
Cunku Gerilimi Nika dusuruyor
Cunku Tansiyonu Nika dusuruyor

Her sey su karaktere bagli.

Goroseilerde h.haki çıkmazsa amiral seviyesi ve üstü diyemem diyordum ama çıktığına göre h.haki,antik bir meyve,en iyi kılıç,k.haki filan derken hepsi olmasa da birkaçı amiralleri yenebilecek seviyede çıkacak muhtemelen.

hayir yok duman cikmadi yok kus ucmadi denildigi icin diyorum. İyi madem bir tanede lucci denk getirsin bakalim nasil kan kusuyor zoro.

oda ilk defa zoronun bir vs sinde proporsiyonunu farkli cizdi dovuse baksana boyle yara alip ayakta kalan bana bir tane zoro dusmani soyle normalde gore tadansinda vsler cizmez ama luccinin 3 tane yara alip kesildigi benzeri yok ayakta kalan hemde ve hareketsiz kalmiyor jinbei vururken savunuyor kendisini
zoro>lucci her halukarda lucci için kingden bi tık güçlü ve zoronun şu ana kadarki en dayanıklı rakibi diyebiliriz sadece

Net h.haki kullandı diyemediğimiz bir saldırı her karakter h.haki salarkan dikkat çekilirken Zoro'dan bahseden olmaması zaten kullanılmadığını gösterir nitelikte. Hadi kullandı desek bile King'e saldırdığı düzeyde saldırmadığı belli.
adam leopar adinda ozel saldiri yapiyor ve seride bir ilk olarak gorenin yandan yemisi bir cizim var karsinda daha ne olsun abi

Zoro lucciye ağır yaralar bırakabildi ,lucci de ağır yaralara rağmen yıkılmadı, iki karakterede ben + mı attım.

Zoro lucci vs'si > nika,devler vs goroseiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık