Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ciddi deilmi olm nerden çıkıyo bu lütfü paşa kendini tutuyo yani bunun kanıtı ne ki zaten 2v1 dediğin olayda kizaru luffyle deil sanjiyi felan tekmeliyo ordanda vegapunkı bıkezdaha delmeye gidiodu kuzan akaınuya 10 gun denk gitmiş birisi 2 dk de pili biten lütfü kimse olmasa net kaybeder
Mangayı okudun mu bilmiyorum ama bu dediğin 2 vs 1 olmadan önce oluyor.Sonra Luffy Hem Satürnü tutuyor(Kizarudan güçlü herif) hem de Kizaruyu sonrasında ikisinide pankek ve pizza yapıp fırlatıyor çöp gibi

kuzan Akainu ile 10 gün savaşıyor çünkü adam Zaten Akainu ile denk
seviyede.Yakın güçler olunca daha uzun tabiki sürecek.Luffy şu Tüm denizcilerden çok daha güçlü hiç biri yakın bile değil.O yüzden 2 dakika yok eder herhangi bir denizciyi

Satürn ve Kizaru ikilisine bajrang gun açmayı gerek görmedi.

3 Hafta Bölüm Yok Yazısını Okuduktan Sonra Luffy 5 Kadime Tek Atmış Deseler Bile Bozulan Moralim Düzelmez.

İçimizde böyle hainler de var. Herkes bellesin bu isimleri. Gün gelecek keser dönecek sap dönecek. Döner elbet. Tabi. Aksini daha görmedik. Çok şükür.
Doğruları söylemek hainlik mi oluyor ? Vakti zamanı derken seri boyunca sürekli güçlenecek ve en iyi kılıç ustası olacak o kaçınılmaz ben şuan ki Zoro performansını ve yeterliliğini eleştiriyorum. Şuan ki Zoro bu kadar işte gelecekteki Zoro yu da görünce ayrı değerlendireceğiz elbette . Luffyi övüp severdim öldü Nika diye ne olduğu belirsiz bişi geldi onu bile gece gündüz gömüyorum tabi ki Zoro nun şuan ki halinede bir şeyler söylemem lazım sonuçta bu adam Mihawktan eğitim aldı, eline kılıç alıp kral hakisi açtı gökten bir ton nimet yağdı Luffye olduğu kadar olmadı belki ama Zoro da bu konularda şanslı oldu ama Zoro hiç bir zaman eleştirilmedi bu kadar . Seri sonunda ne olacağını bildiğimiz bir karakteri desteklemek kolay olan zaten önemli olan şuan ki yeterliliğine objektif yaklaşmak. Beklenti var mıydı vardı fazla abartıldı mı evet abartıldı sonuç istenen şeyleri veremedi . Gelecekte verecek mi beklentilere cevap kesinlikle evet ama şuan yetersiz .

Vegapunk açıklamasına 7 dakika kalmıştı en son aniden bizimkilerin adadan kaçmasına nasıl döndü iş ? Nerden bakarsan bak saçmalığa gidiyor iş Satürn'ün şeklini niye kopyalattın madem düşürmeyeceksin diğer 4'ü niye adaya geldi dövüş çizilmeyecekse, Gorosei itaatkar köpekleri Kizaru varken niye bariyeri geçmeye çalışıyor bir hokus pokusa onu da iyileştirsinler.

Elbaf savaşçılarının en üst modelleri adadayken Elbaf'ı görüp ne yapacağız oda başka bir sıkıcılık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık