Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lan luffynın o hasarı alma sebebi kizaru kizarunun amacı luffyi yenmek deil zaten 2.kez açtığında yemek yıyıp tam güç gelıo ilk dövüşlerinde 1v1 olsa kizaru ayağa ilk kalkan kişiydi ilk dövüşü kizaru aldı sonra hasarlı kizaru vs tam güç luffy oldu bide saturne hamle yaptı ve kizaruyu geme arkadan yakaladı kuzan la akainu silahlanma gözlem hakilerinde dayanıklılıkta üst düzey karakterler ayrıca kuzan hızlı ve fiziksel kuvvetide baya fazla luffyi alıyor ikiside magma yumruğu yesin bakalım luffy bi
Anlamamakta ısrarlısın sanırım.Kardeş o hasarı Kizaru değil Bariyer veriyor.Bak Kizaru fiziki olarak hiç bir zarar vermiyor.Luffye Bariyerden geçince ölümcül hasar alıyor.Bu dövüş öncesinde de Rob lucciye Gear 5 açıyor.Gear 5 zaten çok enerji harcayan bir şey.Üstüne bu adam birde bariyerden ölümcül hasar alıyor.ona Rağmen kizaru Luffy’nin yumruğu yüzünden yere sümük gibi yapışken Luffy enerjisi bittiği için yığılıyor.Kizaru’nun bir bok yaptığı yok zaten luffye.

sonrasında zaten luffye Kizaruya bağırıyor
Kizaru bakıyor ama gene yiyor yumruğu.
sonrasında 2 vs 1 rezil oluyor

bire bir dövüş olsa Luffy Rob lucciye gear 5 açmayacağı için ve bariyerden ölümcül hasar almayacağımin Kizaruyu teklemek Luffy için gayet normal bir durum olurdu

Saydığın isimlerden hiç biri luffy seviyesinde haki göstermedi zaten hele gel kizaru hiç bir şey göstermede neredeyse.Sen kafanda kurmuşsun üst düzeyler diye o kadar.

kuzan Fizikselde üstünü geçtim yakın bile değil.Luffy Kaido’dan ne darbeler yedi bana mısın deme di.Kaido zaten 3 Amiralın toplamından güçlü bir isim.

Anlamamakta ısrarlısın sanırım.Kardeş o hasarı Kizaru değil Bariyer veriyor.Bak Kizaru fiziki olarak hiç bir zarar vermiyor.Luffye Bariyerden geçince ölümcül hasar alıyor.Bu dövüş öncesinde de Rob lucciye Gear 5 açıyor.Gear 5 zaten çok enerji harcayan bir şey.Üstüne bu adam birde bariyerden ölümcül hasar alıyor.ona Rağmen kizaru Luffy’nin yumruğu yüzünden yere sümük gibi yapışken Luffy enerjisi bittiği için yığılıyor.Kizaru’nun bir bok yaptığı yok zaten luffye.

sonrasında zaten luffye Kizaruya bağırıyor
Kizaru bakıyor ama gene yiyor yumruğu.
sonrasında 2 vs 1 rezil oluyor

bire bir dövüş olsa Luffy Rob lucciye gear 5 açmayacağı için ve bariyerden ölümcül hasar almayacağımin Kizaruyu teklemek Luffy için gayet normal bir durum olurdu

Saydığın isimlerden hiç biri luffy seviyesinde haki göstermedi zaten hele gel kizaru hiç bir şey göstermede neredeyse.Sen kafanda kurmuşsun üst düzeyler diye o kadar.

kuzan Fizikselde üstünü geçtim yakın bile değil.Luffy Kaido’dan ne darbeler yedi bana mısın deme di.Kaido zaten 3 Amiralın toplamından güçlü bir isim.
kaido 3 amiralin toplamından güçlü kısmı gözüme çarpınca gerisini okumaya gerek duymadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık