Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
kaidonun odenle olan dövüşünde şu şekil değişen kadının böyle bir şey yapmasını kendisi istemedi böyle bir şey olucağından kendisininde haberi yoktu
istemiş olsa bile böyle numaralarla yeniliyorsan zaten kaide kadar güçlü değilsin demektir oluyor ki beyazsakalın ace'e "oden'nin yenemediği birini sen nasıl yeneceksin diyor" .Kaido odenden büyüktür.

Oden dediğiniz adam güç konusunda kaidonun tırnağı etmez. Kaido adil dövüşmüyo konusunada kesinlikle katılmıyorum. Adam bilerek bi plan dağilinde dövüşe başkalarını dağil etmiyo yandan sağdan soldan giriyolar kaido napsın+ hem odeni hem luffyi tutmasalarda yenicekti kaido yendide.

bu oda'nın sürekli dragon ball'daki goku etkisini luffy için yapmasından nefret ediyorum. abi crocodile'dan başlar kaidoya kadar tüm vs'lerde birinizde şu adamı yendikten sonra kellesini alın işte. yeniyorsun adamı pert ediyorsun. diyorsun ki hatta gelsin kellesini adada sallandıracam diyorsun. ama yok son darbeyi vurmayıp öyle bekliyorsun. bu açından bakınca luffy'de çok güçlü bir karakter gibi gelmiyor bana. roger'ın bu tarz bir duruma düştüğünü hiç zannetmiyorum

bu oda'nın sürekli dragon ball'daki goku etkisini luffy için yapmasından nefret ediyorum. abi crocodile'dan başlar kaidoya kadar tüm vs'lerde birinizde şu adamı yendikten sonra kellesini alın işte. yeniyorsun adamı pert ediyorsun. diyorsun ki hatta gelsin kellesini adada sallandıracam diyorsun. ama yok son darbeyi vurmayıp öyle bekliyorsun. bu açından bakınca luffy'de çok güçlü bir karakter gibi gelmiyor bana. roger'ın bu tarz bir duruma düştüğünü hiç zannetmiyorum
Hadi crocodile pek umursamadı da,kaido niye almadı?tuhaf gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık